Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik táska a legmegfelelőbb?

Melyik táska a legmegfelelőbb?

Figyelt kérdés

Melyik táska a legjobb egy kilencediket kezdő lánynak?

[link]



[link]


[link]



[link]



[link]



2019. aug. 16. 19:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ne másoknak akarj megfelelni! Azt válaszd, ami neked a legpraktikusabb, és ami neked tetszik!
2019. aug. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hátizsák az összes, tök hasonlók. Csak sokféle minta. Válaszd azt amelyik a stílusod.
2019. aug. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszi. Csak az a baj hogy félek egy kicsit a kilencediktől. Új suli új közösség stb. Ezért szeretném mindenből a maximumot kihozni. Nem szeretném hogy ne fogadjanak be ezért minden döntést félve hozok meg.


Bocsánat az érzelmi kitörésért, de ezt úgy éreztem muszáj leírnom. Mégegyszer köszönöm a válaszokat.

2019. aug. 16. 20:20
 4/14 anonim ***** válasza:
Ne aggódj ennyire! Bármelyik táska amelyik tetszik jó lesz.
2019. aug. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

És kinek akarsz megfelelni? Kinek szeretnéd, hogy tetszen? Olyat úgyse találsz, ami mindenkinek tetszik!

Van saját ízlésed, saját egyéniségét, vállalás fel bátran! :)

2019. aug. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Egyik sem, amazon.de-ről fele ennyiért top minőséget kapsz, keress a “rücksack damen” kulcsszóra.
2019. aug. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2019. aug. 16. 20:34
 8/14 anonim ***** válasza:
Egész gimit hátizsákkal jártam végig. Kényelmesen elfértem, és nem lett olyan durva gerincferdülésem, mint azoknak az osztálytársaimnak, akik kis kézitáskákkal járkáltak (és a cuccuk felét otthon hagyták). Minél nagyobb űrtartalmú táskát nézz, az az egyik legfontosabb szerintem :)
2019. aug. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Megette a fene az egészet, ha a táskán múlik.
2019. aug. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem a fekete alapon fehér pöttyös tetszik a legjobban, de tényleg nem fog senkit sem érdekelni, h milyen a táskád, úgyhogy olyat válassz, ami illik hozzád. Önbizalomra gyúrj egy kicsit, és legyél mindenkivel barátságos. Rád kiváncsiak, nem a külsőségekre. És ne aggódj, a többi is ugyanúgy izgul, mint te. Nem lesz semmi gond, csak add önmagad.
2019. aug. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!