Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Suliidőben a suliban hagyjátok...

Suliidőben a suliban hagyjátok a könyveteket?

Figyelt kérdés

Évközben a sok-sok köyveteket a sulibadban hagyjátok,vagy pedig otthon van az összes könyvetek,és csak azt viszitek a suliba ami kell?


Mindkét megoldásnak van előnye is meg hátránya,és gondolkozom melyik lenne számomra az elviselhetőbb.


A válaszokat előre is köszönöm!:)



2019. aug. 1. 20:15
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Nálunk mindenkinek van kulcsos szekrénye a folyosón. Szöveggyűjteményt, függvénytáblázatot nem szoktam hordani, az mindig ott van, illetve olyan tankönyvek, amiből nem készülni a következő hétre.
2019. aug. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Ami kellett órán, az a suliban volt, doga előtt hazavittem tanulni. Ami nem kellett bent, az itthon volt.
2019. aug. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Nem hagyok ott semmit.
2019. aug. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
91%

Nekünk van zárható szekrényünk, szöveggyűjteményt, függvénytáblázatot meg atlaszokat mindig bent szoktuk hagyni. Amúgy meg utolsó óra után meg szoktuk nézni, hogy miből kell másnapra esetleg tanulni vagy házit írni amihez kellhet a könyv, a többit meg a suliban hagyjuk. Így igazából minden a suliban van csak az van otthon amire éppen akkor szükségem van a másnapra való tanuláshoz.


De igazából ezt te döntsd el. Ha nincs szekrényed ami zárható akkor szerintem célszerű inkább haza vinni mindig, mert (tapasztalatból mondom) a padból biztos, hogy el fog tűnni. Ha nem is elviszi valaki, de akár egy takarításnál vagy egy pad átrendezésnél simán eltűnhet és azért ezek a tankönyvek nem 5 forintosak.

2019. aug. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
94%
Nekünk hazakell vinni. Volt rá példa, hogy a padban hagytuk a tankönyvet erre a takarítónő kidobta xD
2019. aug. 2. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
Nekem van suliboxom.Első nap beviszem az összes könyvet,és csak azokat viszem haza,amiben lecke van vagy tanulnivaló.Így megy minden nap,nekem nagyon nagy segítség,mert nem túl nehéz a táska.
2019. aug. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
Én is mindig hazavittem, mert a suliban nem lehetett otthagyni. Nálunk is megesett, amit az egyik válaszoló írt: ha otthagytad a cuccod a padban, akkor a takarító kidobta. Szekrény vagy ilyesmi pedig nem volt, szóval adta magát a helyzet, hogy minden nap kelletg vinni mindent.
2019. aug. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Barackoshányás ***** válasza:
Otthon vannak, csak a szükségeseket viszem. Nem azért, mert annyit tanulnék belőlük, csak könyvtáriak és félek, hogy eltűnnének
2019. szept. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Alsóban mindenkinek volt padja, ahol ott lehetett hagyni a könyveket, és semmi sem tűnt el soha. Felsőben, középiskolában már hazahordtunk mindent, és naponta cipeltük be, ami kellett. Felsőben egy közös szekrény volt a lányoknak és egy fiúknak, de csak kabátokat és a váltáscipőt tartottuk ott, középiskolában nem volt szekrény se.

Amúgy ez a takarító kidobta dolog nálunk is megvolt, füzet, tolltartó, ha valamit otthagytál, nem biztos, hogy megvolt másnap. Plusz extra, egyetemen, amikor valaki pályamunkát, szobrot tároltak a folyosó egyik fordulójában, és a takarító azt is kidobta. Mondjuk abból volt nagy balhé

2021. jún. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!