Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Vann itt olyan, aki az ELTE...

Vann itt olyan, aki az ELTE -re járt programtervező informatikus felsőoktatási szakképzésre?

Figyelt kérdés
Szeptemberben kezdem, és lenne pár kérdésem.

2019. aug. 16. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia! Ugyan nem fsz-es vagyok, de ELTE IK-s. Javaslom, hogy az IK Facebook csoportjaiban próbálkozz. Több csoport is rendelkezésre áll, amelyek pont a kérdezésre és az információáramlást elősegítendő jöttek létre.


A FB csoportok linkjeit megtalálod többek között az ikhok.elte.hu oldalon. Van pl. összévfolyamos és csak fsz-es csoport is, illetve egyes tárgyakhoz külön-külön csoportok is léteznek, ahol mindenféle hasznos anyagok keringenek.


Ezekben a csoportokban tudsz legkönnyebben informálódni, mert egy helyen megtalálod a szaktársaid, tapasztalt felsőéveseket, valamint a Hallgatói Önkormányzat küldötteit is. Bátran tedd fel a kérdésed valamelyik csoportban, biztosan készségesen segít valaki.


Az IK-hoz pedig sok kitartást!

2019. aug. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Elsőre, melyikre jársz?

Én az esti BSc-re fogok elvileg. Ha felvesznek, akkor csatlakozom majd a csoportokhoz. :)

Tudsz valamit az estiről?

2019. aug. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én proginfo foszkos vagyok az elte-n, tavaly szeptemberben kezdtem (akkor indult először ez a képzés).
2019. szept. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Banán12345 válasza:

Hello. Érdekelne ez a téma engem is. Kérdésem lenne hogy a párom szeretne erre a szakra járni. De nem tudjuk, hogy ez milyen? Vélemények?

Illetve hogy oké hogy ez nappali képzés,de heti szinten ez hány alkalmat jelent és miben más vagy job esetleg mint egy infós okj-s képzés?

2019. szept. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Válaszolok azoknak, akik később tévednek majd ide. Én most oda járok, első félévem végén vagyok, és ez alapján pozitív véleményem van összességében. A második félév tematikáját látva az lesz a legjobb, az fogja a tudás magját adni, mert most még keveset programoztunk, de így is sokat fejlődtem. Kemények a követelmények, de nem megugorhatatlanok. Én már elvégeztem egy másik helyen és területen Bsc képzést, és azt kell mondjam, hogy ez nem könnyebb, sőt... Fel kell készülni arra, hogy az lesz a legfontosabb, hogy otthon is gyakorolj, de a suli jó alapot ad. Nem lehet "mellékfoglalkozásként" felfogni, teljes embert kíván, annyi órád van, mintha alapszakos lennél. AZ elvont proginfós matektól megmenekülsz majd, ez nálam nagy előny. Sok a fiatal tanár, ez általában negatívum szokott lenni, mert nem magyaráznak jól. Ezért hangsúlyozom: a legfontosabb az otthoni youtube tutorial és edx kurzusok iskola mellett. Kérdező, kedves szaktárs, neked mi a véleményed?
2019. dec. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tudnátok azóta mesélni?
2021. márc. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hány óra van egy nap?
2021. máj. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem több, mint egy gimiben óraszámban, de olyan lehet, hogy délután 4 óra után van előadás, vagy nincs délelőtt 10 óra előtt. Ez attól függ, hogy mikorra veszett fel a tárgyat. IK katalógus is van lógni nem nagyon lehet sokat. Intenzívebb és "cél orientáltabb", mint a szakgimis +1 évesnél jóval simán.
2021. júl. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!