Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van másfél hetem felkészülni...

Van másfél hetem felkészülni matekból, de senki sem tud segíteni, tanárra meg nincsen pénzünk, akkor hogyan tanuljak?

Figyelt kérdés
Nem értem, és nem tudok rájönni, hogy hogyan mehetne. Tényleg sík hülye vagyok ebből tantárgyból szóval kicsit szomorú vagyok. Nem akarok megbukni :(

2019. aug. 19. 12:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
81%

Felesleges magyarázkodni, hónapok óta tudod, hogy augusztus végén pótvizsgád lesz.

REndes tőled, hogy dolgozol és hozzájárulsz az otthoni költségekhez, de a suli az elsődleges dolgod, nem? Az érettségi bizottság előtt majd azzal védekezel, hogy takarítani kellett??? Fontossági sorrend, tudod, azt kéne betartani. És igen, ha ilyen sokat melóztál, akkor a vasárnapokat kellett volna beáldozni. Vagy esetleg év közben tanulni, hogy mást ne említsek.

Fáj az igazság, tudom, de akkor is ez van, ha neked nem tetszik.

2019. aug. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
83%

#7:

Ezen én is meglepődtem, hogy én lennék a negatív!

És hogy nem támogatom a gyerekeket????

Mutass MÉG EGY olyan tanárt, aki a nyári szabadidejében követi az év közben lusta, hanyag diákok felkészülését.

Vagy egyáltalán olyat, aki megadja a majdan szereplő feladatokat.

Csak én reálisan gondolkozom. Az nem támogatás, hogy akármilyen felelőtlen, lusta, fel nem készült diákot is biztatunk. Az egy naív, felelőtlen átverés.

De megnyugtatlak, már csak óraadó vagyok, 25 év után otthagytam ezt a menthetetlenül süllyedő hajót, amivé a középiskolai oktatás lett diákostól, tanárostól.

Remélem, neked olyan tanárod van/volt, aki a semmire is kettest adott, hiszen az az igazi pozitív, nem?

2019. aug. 21. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!