Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemre mennyire kell...

Egyetemre mennyire kell felöltözni vagy nem felöltözni?

Figyelt kérdés

Mert én gimibe mackóba jártam, kényelmesbe, mert ha feszengek az kihat a tanulásra is. Egyetemen mennyire illik vagy nem így menni?

20L



2019. aug. 25. 13:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Úgy mész ahogy akarsz. Az elején majd meglátod, hogy mennyire illesz/nem illesz a többiek közé és változtatsz ha akarsz.
2019. aug. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
24%

Azért egy NORMÁLIS, azaz komoly felsőoktatási intézménybe általában komolyabb diákok járnak.

SOK helyről kinéznek miatta, ha nem elegánsan jársz!

2019. aug. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
45%

Mackóóó?!


Ugye, csak viccelsz? Nem vagy már óvodás! Ezt nagycsoportban kellett volna elhagyni.


Nálunk egy fiút kiparancsolt a prof az előadásról a rövidnadrágja-strandpapucsa miatt, azzal, hogy ez nem az uszoda.

Az igaz, hogy volt egy évfolyamtársam, aki konzekvensen mackóban járt, kivéve a vizsgákat, oda felvette az öltönyt. Nemrég láttam évfolyamtalálkozón, a kicsit hosszabb haját leszámítva "normálisan" nézett ki, kérdeztük, hogy hol a mackója. Azt mondta, hogy a felesége győzött, leparancsolta róla:D


Lány létedre tessék szépen rendes nadrágot húzni! Saját magad miatt is, sokkal jobb lesz az énképed. Ne így lázadj.

2019. aug. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Teljesen mindegy, miben mész, amíg a jó ízlés határait nem léped át, tehát pl. nem teszed ki mindenedet. Nem kell kiöltözni. Aki meg megszól, amiért mackóban jársz, annak kívánok olyan magánéletet, ami mellett nem lesz ideje azzal foglalkozni, hogy egy vadidegen ember miben megy iskolába :D
2019. aug. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
97%
Nem néznek ki ha nem elegáns ruhákban mész, a többség úgyis farmer és póló kombóban szokott lenni, esetleg a gólyák szoktak az első hetekben mész puccba vágódva órára járni. Mackó kissé slampos, de láttam már kolisokat hasonló cuccban átsétálni órára.
2019. aug. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%

A mackó nem megbotránkoztató öltözet, úgyhogy nem értem, egyesek miért vannak így oda. Nálunk volt olyan PROFESSZOR is (hozzátenném díjjal jutalmazott író, nem is magyar), aki totál casualbe tolta. Még az asztal szélére is felült.


Kedves rosszindulatú válaszadók, nem áll nektek jól az erőltetett elitizmus :)

2019. aug. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nem viccelek, és nem is lázadok, úgy gondolom, hogy azt már kinőttem. Sosem voltam az a megfelelős másoknak, sőt ha valamit megparancsoltak azt már azért sem úgy csináltam.

Egyébként én is a farmer póló kombóba járok legtöbbször, de kitudja, lehet otthoniba vágom magam.

2019. aug. 25. 14:00
 8/14 anonim ***** válasza:
76%

Nekem volt egy regg 8 orai eloadas amikor pizsiben mentem + puloverben :D

Amugy legalabb az elso napon ne mackoban menj

2019. aug. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

ha legtöbbször farmer-póló kombóban jársz, szerintem tartsd meg ezt, és hagyd a mackót a nehéz/szar napokra.


Arra azért számíts, hogy egyes szakokon sok prezentáció szokott lenni, arra ki kell öltözni, mert azt is figyelni szokták

2019. aug. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
62%

"A kérdező kommentje:


Nem viccelek, és nem is lázadok, úgy gondolom, hogy azt már kinőttem. Sosem voltam az a megfelelős másoknak, sőt ha valamit megparancsoltak azt már azért sem úgy csináltam.


Egyébként én is a farmer póló kombóba járok legtöbbször, de kitudja, lehet otthoniba vágom magam."


Nem tudom, hogy minek tanulsz, és hol akarsz majd dolgozni, de normális, felnőtt melóhelyeken, ezzel a hozzá állással esélyed sem lesz!


És senki ne kamuzza be, hogy ő strandpapucs, rövidgatya kombóban vezérigazgató-helyettes, havi 2,5M-ért!

2019. aug. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!