Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tanári pályaalkalmassági...

Tanári pályaalkalmassági vizsgán hogyan illik felöltözni?

Figyelt kérdés
Az oké, hogy valami csinosabban, nyilván nem pl farmer-póló kombóban, de az a csinos mennyire legyen csinos? Ragaszkodni kell a fekete nadrág/szoknya + fehér felsőhöz, vagy mondjuk egy elegánsabb, de színes blúz, vagy esetleg egy egyberuha is megteszi?

2019. máj. 25. 13:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Én fekete-fehérben mennék. Van, aki ezt fontosnak tartja, főleg az idősebbek között, nehogy ezen múljon bárki szimpátiája.
2019. máj. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én holnap megyek Pécsre és kicsit meg vagyok lőve én is. Túlzásba se akarom vinni a dolgot, de alulöltözött sem szeretnék lenni. Arany középútnak egy elegáns blúzra gondoltam, fekete nadrággal, mivel pocsék időt mond holnapra és egy szép magassarkúra. Ha hideg lesz akkor blézerrel. Nekem mintás lesz a felsőm, nem teljesen fehér, de visszafogott. Szerintem némi szín vagy minta még belefér, és egy jólszabott egyberuhával bőven profibbnak lehet tűnni, mint a klasszikus iskolai ünnepség feelinges fehér ingben. Szerintem valami olyat válassz, ami letisztult és jól érzed benne magad. Ez utóbbi nagyon is fontos a jó benyomáshoz. Aztán csak ügyesen a vizsgán ;)
2019. máj. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!