Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha valaki kimerítette a 12...

Ha valaki kimerítette a 12 államilag támogatott félévet, hogyan lehet, hogy felsőoktatási szakképzésre, majd alapképzésre szintén bekerült államira?

Figyelt kérdés

2019. aug. 25. 23:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Sehogy. Akkor csak önktg-re mehet.
2019. aug. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem értem...akkor az egyetem rontott el valamit vagy hogy vehették fel?🤔
2019. aug. 25. 23:24
 3/7 anonim ***** válasza:
De ez tuti?
2019. aug. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Felvi rendszerén keresztül megy. Az egyetem nem tudja elrontani.
2019. aug. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jelölhetett államit, felvették, de aztán beiratkozás után át fogják sorolni. Ezzel elvett egy helyet valakitől, akit viszont nem fognak automatikusan átsorolni.
2019. aug. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De akkor az fszt hogy végezhette el államin? Mar az is tul van a 12 tamogatott feleven, megis meglett.
2019. aug. 25. 23:35
 7/7 anonim ***** válasza:

És biztosan kimerítette a 12 félévet?

Csak mert a régi képzése is lehetett önköltséges. Még az se mindegy, mikor járt, a régebbi képzések (évszámot nem tudok) nem számítanak bele.

Akkor az, aki 10 féléven túli osztatlant végzett, annak alapból 14 van.

Súlyos flgyatékosságra is adható plusz 4 félév.

A doktori nem számít bele.

Hirtelen ezek jutnak eszembe

2019. aug. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!