Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Magántanárként be kell jelente...

Magántanárként be kell jelentenem magam?

Figyelt kérdés

Ha szeretnék magánórákat adni milyen formában hirdethetem, hogy ne keressen meg a NAV? Ha készítek egy porfóliós weboldalt kiírhatom az árakat vagy nem? Hogyan a legbiztonságosabb a magántanárkodás és annak hirdetése?


Vagy csak ilyen személyesen mehet ez szájról szájra hirdessem? Sulikba kirakok egy hirdetést és úgy keressenek meg?


Köszönöm a válaszokat előre is.



2019. aug. 26. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy meredek ötlet, az az elvetemültség nem jutott az eszedbe, hogy pl leadózod mondjuk katával?
2019. aug. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
35%
ha ebből akarsz élni, akkor adóznod kell. ha csak 1-2 tanítványt szeretnél, akkor meg lehet úgy oldani, hogy ne kötözködjön a nav. nagymamám nyugdíjas tanítónő, évek óta vannak tanítványai, nem adózik utána.
2019. aug. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék adózni, mert szerintem annyi bevételem nem lenne itt gondoljunk havi 10-20 ezer forintra max 30 ezerre csak sokan csinálják magántanárkodást, csak nem tudom hogyan lenne értelme hirdetni, mert ha szájról szájra mondom úgy a biztos, de én szeretném már korszerűbben hirdetni. Csak félek betalálnak a rosszakarók.
2019. aug. 26. 13:49
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen én is csak szabadidős extra bevételnek szeretném, csak vmi formában saját weboldalamon jól mutatta és többen is néznék meg.
2019. aug. 26. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!