Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet úgy kilépni egy...

Hogyan lehet úgy kilépni egy munkaügyi által indított tanfolyamból, hogy ne kelljen visszafizetni a tangolyam összegét?

Figyelt kérdés
A probléma az, hogy hivatalosan fekvő beteg vagyok, ennek ellenére beírtak a tanfolyamra, és közölték velem, ha visszamondom, hiába hogy orvosi papírom van róla hogy feküdnöm kellene, elveszik azt a kevés 22000 Ft ot is. A kérdésem tehát nem azért van mert nem szeretnék járni tanfolyamra, hanem azért mert sem fizikailag nem bírom pedig tényleg nagyon próbálkozom vele, (gerincsérvem van, keresztszalag szakadás, ülőideg gyulladás és ezzel kellene feküdni, valamint el van törve a porc a térdemben).. mindezek mellett én humán beállítottságú vagyok, bérügyintézői tanfolyam lenne ez de egyszerűen képtelen vagyok megtanulni. Egyrészt a rengeteg gyógyszer ami bennem van nagyon tompít, másrészt ha azt nem veszem be akkor a fájdalom miatt képtelen vagyok figyelni. nem volt választási lehetőségem szószerint kényszerítettek.

2019. aug. 28. 13:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!