Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehet valamit tenni, ha...

Lehet valamit tenni, ha megtelt egy kötelező előadás és nem tudom felvenni?

Figyelt kérdés
Elég sok embernek kellene, mert ez nem csak az én szakomon kötelező tárgy (vagyunk mi, tanárisok és minorosok is), erre 60 fős létszámmal hirdették meg és rengetegen nem fértek be. Nekünk mindig azt mondták, hogy ha kötelező tárgyról van szó, akkor mindenképpen bővíteniük kell a létszámot. Viszont most azt az infót kaptuk, hogy nem fogják bővíteni és akkor így jártunk. Szerencsére nem épül rá semmi, de ettől én még felháborítónak tartom ezt. Ki tudja, hogy mikor tudom felvenni újra és, ha később meghirdetik, akkor megint ez lesz majd, mert még a felettünk lévőknek is hiányzik, nekünk is és ugye ott lesznek majd az újak is. Ha szeminárium lenne és mondjuk kapacitáshiány miatt nem tudnák megoldani, akkor arra még azt mondom, hogy rendben van. Viszont ez egy előadás, ahol nem értem, hogy miért nem mindegy, hogy hány embert tanít mikor csak egy szimpla írásbeli vizsgával zárul a kurzus. Ilyenkor lehet valamit csinálni vagy panaszt tenni, kikönyörögni vagy akármi?
2019. aug. 31. 17:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha kötelező tárgyról van szó, akkor mindenképpen bővíteniük kell a létszámot, a többi alighanem fake news.
2019. aug. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát elviekben az oktató üzente, mi a tanulmányi referenstől hallottuk.
2019. aug. 31. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!