Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Illene ezt megköszönni?

Illene ezt megköszönni?

Figyelt kérdés
Van egy tanár akitől emailben kértem segítséget( hozzá kell fordulni,ha valamit nem tudunk) nem az első,hogy tök semmitmondó választ kaptam, illemből megköszöntem eddig és válaszul mindig azt írja,hogy "nincs mit" csak hát ugye tényleg nincs mit megköszönnöm. Ti ilyen esetben megköszönnétek ?
2019. szept. 2. 11:32
 1/3 anonim válasza:
Egy "köszönöm" leírása max. egy másodpercet vesz el az életedből. Én nem rugóznék ezen, elküldeném válasz-emailbe és kész.
2019. szept. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez így is van, de annyira úgy érzem,hogy nincs mit megköszönni a válaszain, tartalmatlanok és nem segít velük. Szóval igazából az a probléma,hogy nem szeretem használni ezt a szót,ha tényleg nincs mit, úgy érzem csak hogy koptatja az értékét a szónak,de viszont Ő akár még elégedett is lehet. Na mindegy :), illemből leírtam neki.
2019. szept. 2. 11:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor írd meg, hogy a válasza nem elégített ki, vagy tedd fel újra egy kicsit máshogy a kérdést!
2019. szept. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!