Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemen honnan tudom meg,...

Egyetemen honnan tudom meg, hogy mit fog kérni a vizsgán a tanár valamint, hogy milyen jegyzet, könyv kell azok teljesítéséhez? Logikus lenne, hogy első órán elmondaná ezeket, de kitudja már. Corvinus egytem AK

Figyelt kérdés

2019. szept. 5. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
31%

Jó is lenne, ha elmondaná, hogy mit fog kérni a vizsgán, bár akkor nem sok értelme lenne a vizsgának... :D

Nyilván az az anyag kell, amit órán lead.

2019. szept. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Elmondják első órán. Jegyzet meg logikusan az, amit te írsz az előadás anyagából.
2019. szept. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igen a jegyzetekre figyelni fogok, de gondoltam hátha van valamiféle TK vagy hasonló ami részben fedi az órák anyagát vagy ad valami iránymutatást.
2019. szept. 5. 22:07
 4/5 anonim ***** válasza:
86%

Órán csak összefoglalják, kiemelik a lényeget, a teljes tananyag az a kötelező irodalomban lesz, amit általában az első órán elmondanak a tanárok.

Nálunk a honlapon is fent vannak a kötelező+ajánlott irodalmak. És a jófej tanárok emailben is el szokták küldeni az előadásokról a diákat, ilyenkor felesleges körmölni, érdemes csak kiegészíteni a diákat, és figyelni.

Itt már nem hivatkozhatsz arra, hogy az órán nem hangzott el valami, és azért nem tudtad a kérdésre a választ. :) Sok sikert!

2019. szept. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyrészt van a BCE honlapján minden tantárgynak adatlapja, ha azokat rendesen sikerült nekik frissíteni akkor ott fent vannak a követelmények meg a kötelező irodalom, számonkérések menete stb. Általában előadás diák, saját jegyzeted, gyakorlat feladatok meg a tankönyv ami kellhet.


Illetve lesz a Moodle-ben minden tantárgynál tájékoztató valószínűleg ahol ezeket leírják. És oda töltik fel az anyagokat, tehát az előadás diákat, esetleg a feladatokat/tankönyvet.


Ezek mellett az első előadáson/gyakorlaton biztosan el fogják mondani az infókat. Valamint ha lesznek zh-k akkor azelőtt is lesz róla szó.

2019. szept. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!