Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érdemes-e JUNIOR bankkártyához...

Érdemes-e JUNIOR bankkártyához bankot váltanom?

Figyelt kérdés

Jelenleg OTP Junior bankkártyám van, kb. 8-9 hónapja igényeltem, de pénzmozgás nem volt rajta. Osztálytársaim is igényeltek, elvileg ingyenes, de ők kaptak számlevezetésért és egyéb rejtett költségek miatt számlát. Most akkor mit tanácsoltok? Szüntessem be a kártyát és menjek új szolgáltatóhoz? Mondták, hogy a felsőoktatáshoz kell bankkártya, de a számát csak a beiratkozáskor kell leadni nem? (Miskolcon ez augusztus közepe, ugye?)


Egyik ismerősöm az Erste-t ajánlotta, ő most csináltatott ilyet. Szerintetek melyiknél éri meg jobban a Junior kártya?


Köszi! :)


2010. júl. 14. 14:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem OTP-s van már 4,5 éve. A mai napig nem kértek tőlem egy fillért sem számlavezetésért, sőt semmi másért sem. Ha tőled sem kértek eddig, akkor nem is valószínű hogy fognak, de ezt szerződés kötésnél a banknál kellett volna megkérdezni. Nálam egyedül az sms szolgáltatásért vonnak le kb 18 ft-ot sms-enként, de ezt ki lehet kapcsolni! Én elégedett vagyok velük, ezerrel kamatozik a pénzem, ha nem muszáj, nem is fogok váltani jó darabig :) Viszont ha neked szimpatikusabb másik, akkor válts... csak járj jobban utána a dolgoknak, nehogy azzal járj rosszabbul!
2010. júl. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Eddig nekem sem jött számla, hogy be kellene fizetni, azért is kérdeztem meg, hogy más hogy volt ezzel. Eddig nekem megfelel az OTP, ha mást nem mondtok, akkor marad. Mert úgy hallottam, hogy a JUNIOR kártya az talán 24 éves korig jár és ha már megcsináltattam és nincs nagy különbség, akkor marad... :D
2010. júl. 14. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!