Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem túl késő ha...

Kiss KriszGabi kérdése:

Szerintetek nem túl késő ha csak 19 évesen kezdek el a fotózással foglalkozni? Most szerettem bele a fotózásba és nem tudom, hogy milyen nehéz bekerülni egy ilyen suliba.

Figyelt kérdés

2019. szept. 8. 12:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Dehogy késő. Keres egy jól sulit és vágj bele, semmiről nem vagy még lemaradva. Hajrá :)
2019. szept. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Esetleg tudnál javasolni valami olyan sulit? Köszönöm a biztatást
2019. szept. 8. 13:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Javasolni nem tudok, nem vagyok jártas a témában. Neten elég sok fotos tanfolyamot, iskolát lehet találni. Ráadásul most két Okj képzés ingyenes, ezt is érdemes kihasználni.
2019. szept. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! :)
2019. szept. 8. 16:51
 5/7 anonim ***** válasza:
megtanulni sosem késő, de nem sulit találni, vagy oda bekerülni nehéz, hanem a fotózásból megélni. iszonyú sokan akarnak fotózással foglalkozni, miközben fizetni egyre kevésbé akad bárki a fotókért. rendkívül telített szakma. SOKKAL jobban jársz, ha valami olyan szakmát tanulsz, amire nagyobb a kereslet és a fotózást hobbiként csinálod inkább.
2019. szept. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szakmám már van csak azért szeretném megtanulni, hogy jobban csináljam és profi legyek
2019. szept. 9. 14:04
 7/7 anonim ***** válasza:
új dolgokat tanulni sosem késő - sőt ellenkezőleg, sosem szabad abbahagyni az új dolgok tanulását!
2019. szept. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!