Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mikor kezdtél el készülni az...

Mikor kezdtél el készülni az érettségire? Én most leszek 12. -es, és augusztusban készülök valamennyit?

Figyelt kérdés
2010. júl. 14. 17:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%

Szia!

Én is most leszek 12-es, vszínűleg elkezdek én is augusztusban, matek, németet, németből lehet h középfokúzni fogok. A tételeket nemsoká megkapom, lehet már azzal is foglalkozom.

2010. júl. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kösz a választ, én is matekot és németet fogok. Korábban így döntöttem.
2010. júl. 14. 17:15
 3/11 anonim ***** válasza:
Én 4 évig tanultam rá, persze nem céltudatosan, tételek alapján, hanem rendesen óráról órára. A tényleges érettségire való készülés így kb 3 nap olvasgatás volt (emelt kivételével, az kb 4-5 lehetett, de azért az mégiscsak egy matek emelt szóbeli).
2010. júl. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha jól tanultál semmit nem kell. Én 4es voltam végig magyarból, és nem is tanultam az érettségire belőle, mert szimplán nem kellett a duplázáshoz. 75% lett, 4es, 80%-tól már 5-ös lett volna. Rutint szerezz inkább, oldj meg előző évi érettségi feladatokat.
2010. júl. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

mindenki azt mondja hú hát itt a nyár majd most készülök !

De ez nem igaz!!!

Én írásbelire szinte semmit nem készültem. A szóbelire pedig csak 1 hetet. Mégis minden 4-5-lett kivéve a matek.

Annyi a lényeg, h egyész éveben figyelj oda az órákon és tanulj.

2010. júl. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Azért szerintem sokan veszik elő legalább augusztusban:) meg oké, figyeljünk órán, de azért csak mki sok időt szán a szóbeli tételekre, az írásbeli az más:)
2010. júl. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
17:17 vagyok, mint ahogy írtam is, írásbelire egy betűt nem tanultam, szóbelire meg 3 napig csodálatos intenzitással olvasgattam. Azóta is vallom, hogy minden egyes egyetemi vizsgám helyett végigcsinálnék inkább egy teljes érettségit.
2010. júl. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%

Alapvetően 4 év alatt képben voltam az anyagot illetően. Intenzívebben egy hónappal írásbeli előtt kezdtem ismételni - de akkor szigorú ütemtervem volt, hogy melyik nap mit nézek át.

11. végén még én is azt hittem, hogy majd nyáron tanulok rá, de nem lett belőle semmi :-) Bár így is elégedett vagyok, mert minden 90% felettire sikerült.


Kérdező, előre is sok sikert az érettségihez, nem olyan nagy szám :-)

Biztos én is vissza fogom még sírni vizsgaidőszakban, mint az utolsó válaszoló - meglátjuk fél év múlva :-D

2010. júl. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat, remélem sikerül majd. Természetesen úgy gondoltam a készülést, hogy németekből tételek (németből tanultuk már 11.-be vagy 7-8-at), matekból meg előző évi feladatok (érettségi).
2010. júl. 14. 18:24
 10/11 anonim ***** válasza:

sztem is inkább régebbi feladatsorokat nézz át

aztán akkor talán nem ér túl nagy meglepetés :P

2010. júl. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!