Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mikor kezdtél el készülni az...

Mikor kezdtél el készülni az érettségire? Én most leszek 12. -es, és augusztusban készülök valamennyit?

Figyelt kérdés
2010. júl. 14. 17:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Augusztusban készülni a májusi, júniusi érettségire? Az durva. :D

Én például semmit nem készültem, beültem szeptemberben az iskolapadba.. koncentráltam az anyagra.. amit kellett megtanultam..

Aztán januártól folyamatosan dolgoztuk ki a tételeket, magyarból szinte már csak abból feleltünk.. angolból céltudatosan ráálltunk a különböző írásbeli feladatokra (kislevél, nagylevél, magnó...). Töriből tanár folyamatos visszautalásokat tett, olyan dolgozatokat hozott, mint kb. az érettségi. Választott tantárgyból nem tudtuk előre a tételeket (oktatási alapismeretek), de heti egyszer volt fakt, ott folyamatosan ismételtük a 2 év anyagát (pedagógia+pszichológia).

Javaslom, hogy felkészítőkre menj el, tételeket pedig olvasgasd, írásbeli előtt főleg, mert töriből egy csomó minden volt írásbelin, ami szóbeli tétel.. :)

Most hiába állsz neki, májusra úgyis elfelejted. Ha annyira gyakorolni akarsz már most, akkor tényleg érdemes a feladatlapokat megcsinálni, németből pedig a SZAVAKat! Mert az lesz szerintem a nehezebb.. többi hidd el, könnyű. :)

Sok sikert, és nyugalom, ha ilyen lelkiismeretes vagy, tuti jók lesznek az érettségik. :)


18/L

2010. júl. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!