Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Ti mit tennetek...

Mit tegyek? Ti mit tennetek ebben az esetben? MINDENKI VELEMENYE ÉRDEKEL.

Figyelt kérdés

Nem vettek fel egyetemre iden elsot otthagytam egy eve.(nem kell ujra erettsegiznem ahova megyek jovore oda eleg a mostanim)

Mar tobb honapja itthon vagyok nem tudok mihez kezdeni tanulnom nem kell.

Dolgozni akarnak de vegzettseg nelkul hogy? Kisebb faluban elek a kozelben is kis varos van de ott meg a munkahely is minimalis ami van ott a delutanos muszakbol nem tudnek haza jutni mert messze van a buszmegallo es nem ernem el az utolso hazafele jövőt.

Fogalmam sincs mit csinaljak jovo szeptemberig?


2019. szept. 10. 13:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

OKJ képzésre nem tudnál most még elmenni? Nyelvóra, jogsi? Már ha a szüleid állni tudják a költségeket. Tudom, milyen rossz ez amúgy, hasonló cipőben voltam, csak én érettségikre készültem.


De amúgy én a helyedben visszamennék az első egyetemre (ha még lehet utólag aktiválni), és szednék fel pár tárgyat, ha a kövi szakod, ahova menni szeretnél nem hosszú és belefér az állami félévekbe. Tudom, hogy ez milyen kényes kérdés és tudom, hogy sokak szerint hülye tanács, de szerintem még mindig jobb, mint 1 évet otthon ülni. Ha nem is veszel fel sok órát, legalább lesz diákod és tudsz menni diákmunkázni.

Szerintem ez a legjárhatóbb út. Azt nem tudom, hogy az egyetemed hol van, illetve hogy jártál be/hol laktál, így az lehet, hogy megint csak probléma lehet.

2019. szept. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Egyetemrol ugy jottem el h kiiratkoztam sajnos nem passzivval jottem el.

Elso felevet elvegeztem, nem tudom h vissza lehetne e mennem marciustol ujra de gondolom ez sajnos nem ilyen egyszeru.

2019. szept. 10. 14:25
 3/3 A kérdező kommentje:
Okjra pedig nem tudom melyikre menjek nem igazan erdekel egy szakma se, es azert nem akarok több szazezret kiadni csak h valahol legyek 1napot egy heten.
2019. szept. 10. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!