Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Átiratkozás: Most kezdtem a...

Átiratkozás: Most kezdtem a 9. -et és nagyon nem érzem magam jól szerintetek van még esély hogy átvesznek valahova? 16/l ha valaki még van így az írjon mert jó lenne beszelni valakivel

Figyelt kérdés

2019. szept. 10. 18:20
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Nincs garancia arra, hogy egy másik helyen jobban éreznéd magad, ahol majd te leszel a új gyerek. A generációd olyan, amilyen, genyó gyerekek mindenhol vannak és lesznek. Te pedig nem turnézhatsz iskoláról iskolára, mert nem tetszik az osztály/tanár/közösség.
2019. szept. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Simán átvesznek bárhova, kevés a gyerek mindenhol!
2019. szept. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Àtvesznek, de ha visszahúzodó vagy akkor ott se lesz jobb a helyzet sajnos.
2019. szept. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Fôleg hogy egy màr kialakult tàrsasàgba sokkal nehezebb beilleszkedni. Mondjuk tény hogy még nem régóta jàrtok suliba. Szóval ilyen elhamarkodottan ne vàlts sulit. Még csak 10 napja jàrsz. Vàrj még majd vàltasz félévkor ha nagyon muszàj, viszont most még van rà esély hogy jobb lesz.
2019. szept. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok visszahúzódó, a legerősebb Szakgimnáziumba járok és nem jött be az osztály, se az iskola, nem érzem jól magam .Ezért szeretnék átmenni,de gondolom az ilyen megesik.
2019. szept. 10. 18:58
 6/10 anonim válasza:
De még csak 10 napja jàrsz?? Sôt még annyit se voltàl, abban a 10 napban volt hétvége is😂. Otthon nem mondjàk hogy ne hamarkodd el a dolgot. Am legkönnyebben félévkor vesznek àt úgyis, mivel màs gyerekek is akkor vàltanak és szabadulnak fel helyek.
2019. szept. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szerintem egy próbát megér,Ha átkerülök akkor lehet hogy jobb lesz meg gimnáziumba mennek,ha nem akkor kibírom sokat tanulok és elmegyek egyetemre ennyi
2019. szept. 10. 19:07
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A másik kérdésedhez is leírtam már hogy nem jó ötlet. Egy összeszokott társaságba csöppennél és nincs rá garancia hogy az jobb lesz. Vagy addig fogsz járkálni a sulik között míg nem ugrik a nyakadba mindenki első nap?
2019. szept. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem csak ha van lehetőségem és nem jött be a szak amit tanulok se az egész, a többiek bunkók. nem szeretek bejárni, és minden nap izgulni elég szar érzés,. Mert tanulni amúgy szeretek csak, itt nagyon nem érzem jól magam. És ha tudok segíteni magam akkor megpróbálom.
2019. szept. 10. 19:37
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem úgy volt 13 éve, hogy megbuktam kilencedikben (4 tárgyból, így nem is pótvizsgázhattam) és bizonyítványosztásnál javasolta Édesanyám, hogy keressünk új sulit. Nemet mondtam, de, ahogy közeledett a következő tanév, elkezdtem pánikolni, hogy mi lesz, ha megint nem jön össze, megint megbukok.


Anyukám küldözgette az emailek-et, volt ahonnan visszaírták, hogy ne menjek, nincs hely, volt, ahova behívtak, de elutasított az igazgató. Nem adtuk fel, tovább keresgéltünk és augusztus végefele vettek fel az új iskolába (még emlékszem, hogy az ofő pont gólyatáborban volt és, hogy amint felvettek, már mehettünk nem sokkal rá a tankönyv osztásra).


Olyan ismerősöm is volt, hogy egy sima 4 osztályos gimiben második tanév elején jelentkezett egy másik iskolába, ahova felvették, szóval nem lehetetlen (annak a sztorinak mondjuk az lett a vége, hogy a lány az új helyen eltöltött pár napot, nem volt neki szimpi, így a szüleivel visszamentek a régi iskolába, hogy visszairatkozhasson és nem vették vissza {aminél a lányt is megértem, de a vezetőséget + a tanárokat is}; így érdemes alaposan átgondolni, biztos nem bánnád e meg. Lehet telitalálat lesz, mint nekem volt, de lehet az új helyen csak a régibe vágynál vissza, mint az ismerősöm).

2019. szept. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!