Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemi kolisok! Ha jelenleg...

Egyetemi kolisok! Ha jelenleg nincs szobatársam a koliban, esèlyes az, hogy ebben a fèlèvben már nemis lesz?

Figyelt kérdés

Tehát az a helyzet ,hogy kollègista vagyok , ès nincsen szobatársam.A kèrdèsem tehát az ,hogy szerintetek akkor ebbe a fèlèvben már nem is lesz ? Vagy a fèlèv során bármikor berakhatnak mellèm valakit pl oktober vègèn?

Egyèbkènt ugyan ebben a koliban tavaly hasonló helyzetben volt az akkori szobatársam , èn mivel rájöttem ,hogy nem akarom folytatni tanulmányaimat azon a szakon amin akkor voltam , november közepèn kiköltöztem a koliból , ès csak a tavaszi fèlèv elejèn kapott helyettem új szobatársat. Ennek függvènyèben lehetsèges az ,hogy erre a fèlèvre egyedül maradok?



2019. szept. 13. 17:13
 1/6 Metionin ***** válasza:
100%
Kicsi az esély rá de van. Várólistáról bármikor berakhatnak melléd valakit. Én is voltam egyedül is meg háromágyasban hónapokig laktunk ketten, de aztán mindig lett új szobatárs vagy olyan is volt, hogy más szobákban 1-1 üres hely volt és emiatt nekünk kellett azokba átköltözni. Tehát azt is megtehetik hogy ha pl. 2 ágyas a szoba és több szobában marad 1-1 ember, akkor azokat összeköltöztetik.
2019. szept. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Most kaptam kolit, jovo heten koltozom,ne kenyelmesedj el!🤣🤣🤣
2019. szept. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kettes! Kac-kac... Nagyon vicces vagy!
2019. szept. 14. 10:19
 4/6 anonymousreview60 ***** válasza:
A várólistáról szokás behívni embert. Valószínűleg kapsz szobatársat.
2019. szept. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 sm's girl ***** válasza:
Nekem februárban költözött ki a szobatársam, és én már nem is kaptam újat. Szerintem függ attól is, hogy milyen szakon volt, mert pl. nekem a volt szobatársam környezetmérnökin volt ahol nem volt túl sok ember és így nem is nagyon volt kit a helyére tegyenek.
2019. szept. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5ös! Akkor sanszos ,hogy nekem sem lesz. Mert nálam hasonló helyzet áll fenn mint nálad. De majd meglátjuk. :)

Mindenesetre köszönöm szèpen mindenkinek (1,4,5.) az èrtelmes válaszokat ! :) ment a zöld mancs nektek :)

2019. szept. 15. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!