Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ti hogyan oldanátok meg egy...

Ti hogyan oldanátok meg egy egyetemi koleszban az együttlétet a barátnőtökkel esténként? Lesz 2 szobatársam és nem akarom, hogy bárkinek is kellemetlen legyen.

Figyelt kérdés

Sajnos azt sem tehetem meg, hogy ezekben a helyzetekben kibérlek egy szobát, mert az megterhelő lenne anyagilag.

Ötletek? Koleszos múlttal rendelkezők, adnátok tippeket?


2013. szept. 7. 10:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor a két másik srácnak vegyél mondjuk két mozijegyet, vagy hasonlót. A lényeg, hogy küldd el őket, de nem ingyen és persze udvariasan kérve. :)
2013. szept. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
De ha pl. a másik két srácnak is van barátnője, vagy szoktak lenni alkalmi lányok, akiket szívesen felhoznának, akkor meg lehet egyezni velük "fizetés" nélkül is. Szerintem üljetek le, beszéljétek meg, kinek hogy lenne a legjobb.
2013. szept. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Oké, ezt értem, de akkor addig, amíg én a barátnőmmel vagyok egy adott este, hol alszanak ők? Mégis ugyanúgy fizetnek a koliért.. én meg elküldöm őket.. Szeretnék jól kijönni velük.
2013. szept. 7. 17:14
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem egész estére kell őket kirakni, csak max pár órára, annyinak azért elégnek kéne lennie nektek.

Az alvás/beszélgetés pedig nem igazán szokott zavaró lenni.

2013. szept. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem szerencsém volt, mindannyiunknak volt csaja, (4-en voltunk) így megosztoztunk a napokon.
2013. szept. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!