Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire gyakori, hogy valaki...

Mennyire gyakori, hogy valaki mindenből ötös, de matekból katasztrófa?

Figyelt kérdés

(nyilván fizikája vagy kemiája nincsen, vagy csak ilyen kamu szinten, hogy nincs számolás)


Azt vettem észre, hogy többeknek is az a problémájuk itt a gyakorin, hogy jók biológiából, angolból, irodalomból, de a matek az nem megy, ezért a piacképes szakok többsége kiesett, így kénytelenek a maradekbol csipegetni.


2019. szept. 13. 21:32
 1/6 anonim válasza:
97%
Elképzelhető, hogy diszkalkulias. Én is az vagyok és kaptam felmentést matek érettségi alól. Rossz ezzel együtt élni sok mindenre kihat ez nem csak a matekra...
2019. szept. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs erősen fizika vagy kémia, amihez ezért kéne egy matekos gondolkodás, akkor szerintem elég gyakori, hogy ezen kívül vki szín ötös.

Tanári szakok, pedagógia, pszichológia, nyelvi szakok....

2019. szept. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes mód én ennek az ellentéte vagyok. Van 3 tárgy, matek, történelem, angol, a többi katasztrófa.
2019. szept. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Metionin ***** válasza:
100%
Én mindig így voltam, bár tény hogy elég rossz matektanáraim voltak. A kémiás és fizikás számolás ment, a statisztikán is könnyen átmentem, sőt az egyetemi egyszerűbb matek is elsőre sikerült. Általános felsőben és középsuliban viszont vért izzadtam a hármasért, minden másból kitűnő voltam végig.
2019. szept. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Elég gyakori, ez sajnos az oktatás hibája is, mert a reáltárgyak óraszáma/követelményei messze elmaradnak a humán tárgyakéhoz képest.

Na az ilyen emberekből lesznek a műszaki analfabéták, akik egy villanykörtét vagy fénycsövet nem tudnak kicserélni...

2019. szept. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Csabi12345678910 válasza:

Én is ilyen vagyok. (:

Na jó azért valamiből másból négyes vagyok

2019. szept. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!