Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehet valaki jó orvos, ha nem...

Lehet valaki jó orvos, ha nem ötös?

Figyelt kérdés
Sajnos nem a legjobbak a jegyeim, bár nem kettesekkel csúsztam át. Viszont mostanában azon gondolkozom, ha nem vagyok ötös, akkor nem tettem meg a maximumot, azaz nem tudok eleget... Már pedig akkor hibázhatok, ami pedig hatalmas gondot is okozhat.

2019. márc. 17. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jól gondolod. Nem kell mindenből ötösnek lenni, hiszen nem érthet mindenki mindenhez, de azért nem árt ha legalább abban a szakirányban jó vagy amivel tovább szeretnél menni.
2019. márc. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyelőre az alapozó évben járok, szóval még azt sem döntöttem el igazán merre tovább, de köszönöm a választ!
2019. márc. 17. 16:16
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne.

A most tanultak nagy részét úgyis elfelejted.

Mit jelent a jegy? Bizonyos napon bizonyos kérdésekre (amelyek csak az anyag néhány százalékát érintik)hogyan tudtál válaszolni. Ennyi.

Lehet, hogy 5-öst kaptál, de csak mert szerencséd volt. Lehet, hogy megérdemelted, de akárhogy is, lehet, hogy 2 hét múlva már a kettesed is nehezen lenne meg. Az is lehet, hogy kaptál egy 3-ast, de később leülepszik az anyag, meg ha később előkerül, újra átfutod, megértesz olyasmit is, amivel most kínlódtál. Lehet, hogy találkozol egy olyan könyvvel / ábrával, ami majd megvilágítja azt, ami most nem ment.

Láttam kitűnőket, akik teljesen alkalmatlanok voltak a választott pályájukra, és fordítva is. Ha nem mindig kettesekkel bukdácsolva haladsz, hanem van egy kb. 4-es átlagod, arra már nagyon jól lehet alapozni.

2019. márc. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Ez most nem fog sokat hozzáadni a dologhoz, de a 3-mas a szívemből szólt
2019. márc. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!