Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jovore nem lesz okj biztonsagi...

Jovore nem lesz okj biztonsagior tanfolyam?

Figyelt kérdés

2019. szept. 16. 07:22
 1/4 anonim válasza:
Olvastam olyat hogy megszünik az egész. De nem biztos, viszont ha lesz is az màr nem fog szakmunkàs bizit adni. Jelenleg a vagyonör tanfolyamokon szakmunkàs bizit kapnak. Ha nem törlik el akkor is ezentúl csak egy oklevelet fognak adni a tanfolyam végén. Szóval én màr nem leszek biztonsàgi ôr. Az utolsó okj-s képzésrôl lecsúsztam, egy szar nyamvadt oklevélért meg nem leszek hajlandó fizetni meg odajàrni. Az màr nem fog annyit érni mint most az okj-s vagyonôri.
2019. szept. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Okj helyett mas lesz igen, de ez csak annyit jelent, hogy megszüntetik a fele szakot, mert tok felesleges, egy csomó pl ugyanaz, meg a munkáltató sem tudja melyik munkas kell neki ez alapjan. De ugyanúgy lehet majd jo szakmákat tanulni, hulyeseg lenne hogy kozepsuli utan, ha nincs papírod vege az életednek es max egyetemre tudsz menni. Tehat a legjobb szakkepzes tovabbra is az lesz ha szakgimnaziumba mesz, de ha az nem jott ossze, ott van az uj fajta okj.
2019. szept. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hello, utolsó válaszoló, vagy bárki aki tudja, meg tudná mondani hol találom a kivett szakmákat ? Vagy esetleg a Férfi fodrász-ról nem tud valaki információt? Köszönöm! :)
2019. szept. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Még kiforratlan a következő képzési rendszer, szinte alig tudni valamit. Annyit olvastam, hogy több szakmát (pl. autószerelő, mechatronikai technikus) összevonnak egy szakmává, az előbbiek pedig megszűnnek.


A vagyonőri szakma szerintem meg fog maradni, csak más keretek között, esetleg más néven indítják majd.

2019. szept. 21. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!