Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szeretnek érdeklődni, hogy...

Alibaba15 kérdése:

Szeretnek érdeklődni, hogy egy jo programozo okj-val, egyetem nelkul el tud helyezkedni?

Figyelt kérdés
2019. szept. 19. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyre kevésbé. Ennek a szakmának a belépő szintje a BProf (üzemmérnök) vagy a gazdasági informatika BSc.
2019. szept. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hogy hogy?

A PTI-vél mi a helyzet?

2019. szept. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

3 féle OKJ van, a 2 éves nappali, a 2 éves esti és az 1 éves tanfolyami jellegű.

Az utolsó annyira gyenge, mint a harmat, a többi a hossza miatt biztosan jobb valamennyire. Bár azért vigyázni kell, mert az 1 éves tanfolyami jellegű az naptárilag annyi és nyáron is járni kell. Tehát annyival mégse hosszabb a másik esti.


Több okból is az egyetemet javaslom, pláne, ha megteheted, hogy nappalira mész.

Az OKJ gyenge, irtó sokat kell mellétanulni, ezért nehéz az is.

Egyetem alatt mehetsz programozói diákmunkára vagy gyakornoknak és kijöhetsz úgy, hogy már van szakmai gyakorlatod.

Az egyetem mellé is kell tanulni, de mégis biztosabb alapot ad, matematikai alapok, többféle nyelv, technológia, algoritmusok.



1. Recesszióban van ez az iparág. Ugyanakkor maga a világgazdaság is lassul és várható a válság is.

2. Mindenkit programozónak képeznek ma már, és az OKJ meg a párhónapos bootcampek állnak a ranglétra legalján.

2019. szept. 20. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyén függő, egy barátom okj-val dolgozik egy neves cégnél, mint programozó.
2019. szept. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!