Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elkaptak hogy cigizek. Kirugha...

Elkaptak hogy cigizek. Kirughatnak ezért?

Figyelt kérdés

Szóval az a lényeg mentünk tesi órára és általában akkor rá szoktunk gyújtani már 3 éve így csináljuk és az utcán voltunk mikor tanár észre vette hogy cigizunk mivel én nem vettem észre a tanárt így meglátta hogy szívom a cigit és kérdezte a nevemet és nem mondott semmit még 9.be mikor oda kerültem alá írtam egy papírt hogy iskola területén nem fogok cigizni de arra nem emlékszem hogy iskolaidőben se lehet cigizni

Szóval így röviden az lenne a kérdésem kirúghatnak a iskolából vagy mit kapok ezért vagy nem lesz semmi mert nem a iskola területén voltam ?



2019. okt. 1. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Ne parázz, ez max egy osztályfőnöki intő. Ezért nem rúgnak ki senkit.
2019. okt. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm❤️Az is jó csak nem szeretném ha kirugnának ezért 😂 tényleg megfogatam ezek után suli időben soha nem fogok legalább tanultam belőle
2019. okt. 1. 16:24
 3/7 anonim válasza:
A drog rossz értem?
2019. okt. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem 😂
2019. okt. 1. 16:37
 5/7 anonim ***** válasza:

Az iskola területén tilos a dohányzás, de ugye nem ott voltatok. Az más kérdés, hogy nem tartózkodhattok tanítási idő alatt az iskola területén kívül.

Nálunk az egyik gimiben az ilyesmiért leordítják a fejed, osztályfőnökit kapsz, felhívják anyádat, stb., a mellette lévő gimiben meg a tanárok kinn cigiznek a diákokkal az iskola előtt minden szünetben...

Hogy nálatok mennyire veszik szigorúan, azt nem tudhatjuk. De kirúgni egész biztosan nem fognak emiatt.

2019. okt. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pesti suli?
2019. okt. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát én ha már nem csinálok semmit rosszat akkor is ordibálnak de ha anyukámat felhívják az se baj mert anya is cigizik és megérti

Nyíregyházi suli

2019. okt. 1. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!