Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék kommandós?...

Hogyan lehetnék kommandós? Milyen iskola kell hozzá? Most érettségiztem sima gimnáziumban!?

Figyelt kérdés
Ja és 18/L . Lány egyáltalán lehet kommandós?
2010. júl. 16. 04:06
 1/6 anonim ***** válasza:

hajnali 4kor mik járnak az eszedbe .... :)

egyébként szerintem Rendőrtiszti Föiskola kell hozzá, de csak tippelek (:

2010. júl. 16. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én úgy hallottam egy rendőr tiszt ismerőstől,hogy elkell végezni hozzá a sulit. Azt nem tudom pontosan ,hogy elég e a szakközép vagy fősuli kell hozzá. Viszont elméletileg kell hozzá 3 éves rendőr pályafutás és utána lehet jelentkezni ilyen speciális képzésre, mint pl kommandós,mesterlövész. Kemény szellemi és fizikai erőnlét szükséges.

2010. júl. 16. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És az hogy lány vagyok az gondot jelenthet?
2010. júl. 16. 07:22
 4/6 anonim ***** válasza:

Lány is lehet, bár valóban nagyon ritka. Én úgy tudom a mostani kommandósok között 1 lány van!

Nagyon kemény a kiképzés, a legkeményebb pasik is nehezen bírják, és nem feltétlenül fizikailag, hanem mentálisan. Ajánlom Ambrus Péter: Az igazi kommandó című könyvét! Abból sok minden kiderülhet számodra!

2010. júl. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok ( 7:33-as)...Itt van egy kisebb leírás a feltételekről: [link]
2010. júl. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom hogy lehet nő is kommandós, ugyanakkor egy percig sem szabad arra gondolni, hogy ott nőként fognak bánni veled. Ugyanazok a feltételek, elvárások, kritériumok, amik egy férfival szemben!
2010. júl. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!