Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Csak szóbeli nyelvvizsga a...

Csak szóbeli nyelvvizsga a 2020 felvételin diszleksziával?

Figyelt kérdés

Az egyik tanárom mondta hogy van diszleksziarol papirom akkor elég csak szóbeli nyelvvizsga.De a neten után néztem és erről nem találtam konkrét dolgot.Csak annyit irtak hogy ugyanaz a követelmény a diszeseknek vagyis komlex .De szeptemberbe hoznak majd döntést,de még nem raktak fel.

Valaki nem.tud ezzel kapcsolatban valamit?



2019. okt. 7. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:
A diszesek szóbeliznek, vagy plusz időt kapnak a vizsgán ha orvosi papírral tudja bizonyítani és el is fogadják. Szóbelinél (ha nem írásbelizik) dupla tételt kell húznia
2019. okt. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az csak érettségin van hogy két tétel.Nyelvvizsgán szóbeli annyi könnyites hogy 4 szer hallgathatom meg a magnót.De a szóbeli ugyan ugy megy

Irásbelin 10perccel irhatom tovább ...nagyon sokat ér.

Eddig csak szóbelin voltam az is 4ére sikerült.

De irasbelit nem tudom meg csinalni 3 ora alatt.Februarban változatták meg addig 1óra többlet idő volt.

2019. okt. 7. 16:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Huh félreolvastam, ne haragudj. Látássérülteknek is megoldják, esetleg a vizsgaközpontba ha bemész, tudnak tájékoztatást adni
2019. okt. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
csak szóbeli nyelvvizsgával fel vettek az egyetemre .
2022. jan. 4. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!