Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Levelezősök, ti hogy teljesíte...

Levelezősök, ti hogy teljesítettétek a gyakornoki munkát?

Figyelt kérdés

Én munkahelyet szeretnék váltani, de elképzelésem sincs, hogy hogy mehetek gyakornokira, amikor 99%-ban csak nappalisoknak hirdetik. Nem is tudok így elhelyezkedni az adott szakomon, hiszen nincs tapasztalatom benne és kedvezményes gyakornokira meg nem mehetek.


Ti hogy oldottátok meg?



2019. okt. 7. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 2 hetes szakmai gyak volt, a nébih-hez mentem, 1 hetet kivettem szabinak, ledolgoztam azt az 1 hetet és leigazoltak 2-t
2019. okt. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kaptál érte fizetést? Nekem ez se világos, hogy ha levelezőn vagyunk, akkor ugyan a úgy minimálbér-e az alsó határ, amit fizethetnek nekünk minimálisan a szakmai gyakorlaton. Vagy elmehetünk akár ingyen is, mint a nappalisok.
2019. okt. 7. 22:00
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Szakmai gyakon nincs fizetés
2019. okt. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudom milyen szakos vagy első, mérnökin fizettek. (Vicces is lenne, ha 2 hónapig ingyen kéne melózni..)
2019. okt. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%
mérnöki szakos, mesterképzés. Az alapképzés 1 hónapos volt, ott sem fizettek. A szakmai gyakorn sosem fizetnek, senkinek, csak úgy szólok
2019. okt. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

De ha nem fizetnek sok helyen (amit én is így tudok), akkor mit érdekli őket, hogy nem vagyok nappalis. Ezt nem értem. Hogy még csak nem is jelentkezhetek.


Lassan írhatok vállalatoknak, hogy vegyenek már be ingyen dolgozni. Vicc.

2019. okt. 7. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!