Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Buta lennék, vagy miért nem...

Buta lennék, vagy miért nem megy a tanulás?

Figyelt kérdés

Általában mindig egyedül tanulok, nincs senki aki segíthetne benne, és bár sok mindent megtudok tanulni egyedül elég eredményesen, sokszor van hogy valamit nem értek (elmélet) és nem jövök rá hogy miért van úgy ahogy.

Van hogy 50 oldalt kell megtanulnom egy nap, és egyszerűen nem tudok úgy haladni hogy szépen kinyitom a füzetem, szépen kijegyzetelem érthetően, hanem egyszerűen csak olvasom olvasom, ha nem értem próbálom még többször elolvasni hátha rájövök... de van hogy nem sikerül. Rettentően bosszant és tiszta ideg leszek tőle. (egyetemista vagyok)


2019. okt. 14. 19:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Ilyen elakadásokkor google a barátod, vagy kiírsz ide kérdést stb.
2019. okt. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jó jegyzet jó jegyhez vezett
2019. okt. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!