Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Biológia érettségi. Mit kell...

Biológia érettségi. Mit kell tennem, hogy jól sikerüljön?

Figyelt kérdés

Én tavaly érettségiztem, de biológiából még nem. Most szeretnék ebből is leérettségizni az egyetem miatt. Sajnos csak 1 évig tanultam így elég nehéz lesz.

Miből tanuljak? Pontosan, hogy néz ki az érettségi? Nagyon nehéz a középszintű? Nekem min. 80% kell :s


2010. júl. 17. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit kell tenni? Minössze 3 dolgot: tanulni, tanulni, tanulni.
2010. júl. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én a tanuláson kívüli részre gondoltam:)
2010. júl. 17. 14:42
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát de mi más kellene? Tanulj meg gyakorolj.

Középszintre gyakorlatilag bármelyik gimnáziumban használt tankönyv megfelel. Mozaikos, Lénárdos vagy ami tetszik.

2010. júl. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha csak 1 évig tanultad, akkor _szerintem_ nem is tehetsz belőle érettségit. Én úgy tudom, hogy az érettségi feltétele, hogy legalább 2 évig tanuld az adott tantárgyat.

De nem biztos, hogy így van, de szerintem igen, érdeklődj utána. Ha így van, akkor előtte még csinálnod kell egy osztályozó vizsgát, de ennek nem tudom, hogy mi a menete.

2010. júl. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg a követelményeket, az eddigi érettségiket, többet senki sem tud mondani, tényleg tanulni kell, azt tudom h szóbelin van növényhatározás meg ilyenek, osztályom egyik fele ebből ment, az idei amúgy nehéz volt.
2010. júl. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!