Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Budapesten lehet nyári kollégi...

Budapesten lehet nyári kollégiumban lakni nem pesti egyetemistaként?

Figyelt kérdés

Vidéken tanulok, de nyárra felmennék Budapestre dolgozni, így lenne lehetőség valamelyik koliban lakni kb 2 hónapig? Illetve hogy ne legyen túl drága, 20-30 körül van esély, hogy találok? Természetesen ennyi pénzért a legegyszerűbb is megteszi. Ha van tapasztalatotok, amit szívesen megosztotok, örömmel venném!

22/L



2019. nov. 2. 08:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Tisztelt Kérdező!


Ha aktuális még a felvetett gondolatmeneted (2019. november 2. - tehát kicsivel több, mint 3 hónapos...) talán erre téved egy jelentkező, aki ÉRDEMBEN TUD VÁLASZOLNI NEKED!

Már kicsit régen ültem iskolapadba, de szívesen újra tanulnék megint.


Ui: éppen most gondoltam arra, hogy a nyári időszakban - amolyan laikus "pedagógus"-ként - segítenék az EGYÜTT GONDOLKODÁS módszerével olyan diákoknak célirányba haladni, akik komolyabb előtanulmányokat folytatnak különböző közoktatási intézményekben...

2020. febr. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Természetesen még mindig él a kérdésem, bár már írtam 2 emailt budapesti kollégiumoknak, de eddig még válasz nem érkezett. Egyébként a Debreceni Egyetemen tanulok.
2020. febr. 7. 17:03
 3/3 MIKLÓS18 ***** válasza:
A Miskolci Egyetem minden nyáron szavatol ilyen lakhatási lehetőséget-Relatíve drágán-de mindig van elég hely-Viszont:Kizárólag a saját hallgatóinak!
2022. aug. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!