Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Aki pesti és szeret ott...

Aki pesti és szeret ott lakni, ahol, az melyik környéken lakik?

Figyelt kérdés

(OK, kicsit furán hangzik, de így legalább viszonylag rövid és érthető, meg még kérdés is..:))

Elegem van a lakásból, ahol lakom, és nagyon szeretnék elköltözni csendesebb helyre. Itt állandóan kalapál valaki vagy döbörögteti a hangfalakat, esetleg ordibálnak -sosincs csend. Csomó embertől hallom, hogy náluk nincs ilyen probléma, tudnak pihenni, de elég távoli kerületekben laknak, én pedig a munkahelyem miatt olyat keresnék, ami nincs túl messze a 3-as metró vonalától. Lehetséges így is jó környéket és jó lakóközösséget találni, vagy már mindenképp csak kertvárosi részen?:S (2 szobásat keresnék/cserélnék) Azért ide írok, mert a hirdetésekbe nem írják bele a munkakerülő, drogos szomszédokat..



2014. febr. 23. 21:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szeretek, 13. kerület.
2014. febr. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Tudom még ajánlani még a József Attila lakótelepet is.
2014. febr. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
én a Móriczon lakom, szeretek itt lakni, annak ellenére, hogy itt megy a villamos az ablak alatt, és a kocsmázó fiatalok ordibálása behallatszik, napközben csendesebb a környék, mint éjszaka
2014. febr. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én 16 kerületben élek, és nincsen "zajos" gondok..Természetesen előfordul, hogy kalapálnak, vagy füvet nyírnak, de ez nem mindennapos. Bár jelenleg külföldön élek, de a lakásom olyan társasházban van ahol többnyire idősek laknak. Azok akik fiatalok, rendesek, mert dolgoznak, és nem a buli a minden álmuk. Végül is elég csendes ház..
2014. febr. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

De jó, máris felcsillant a remény..:) Tudom, hogy nincs olyan lakóközösség, ahol mindig, mindenki tekintettel van a másikra, de már az is megváltás lenne, ha nem az az alap felfogás, hogy mindenki, mindig tojik a másikra és ha bárki szólni mer, méginkább csinálják.

Aki csak kerületet írt, kérem, írjon nagyjából egy környéket, mert nagy különbségek lehetnek. 1-2 normális utca már jó -ahol nem retteg az ember lánya hazafelé..

2014. febr. 23. 22:30
 6/14 anonim ***** válasza:
88%

Belső- és Középső-Józsefvárosra jellemző (Baross u. középső része), hogy aki bekerül ide bármilyen okból, nem akar már elmenni.:)

Én ide születtem már, és én sem akarok.:)

4 generáció óta lakunk itt.:)

Mondjuk nekem nagyon tetszik még a Tabán is és a Bajza utca környéke.

2014. febr. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%

a 11. kerület Móricz környéke jó, illetve ami nagyon nyugis az a Lágymányosi lakótelep. kultúremberek lakják, főleg értelmiségi nyugdíjasok, de vannak fiatal párok is.

cigány, drogos, alkesz nem nagyon fordul elő.

2014. febr. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Mi 15.keruletben lakunk, rakospalotan, kossuth ltp-n.

A hazunkban elegge be van szabalyozva, hogy mikor lehet hangos tevekenyseget folytatni.

Hetvegen spec.csak szombat delelott lehet, de nem igazan szoktak hangoskodni ekkor.

Hetkozben meg nem vagy otthon napkozben. Mondjuk en igen (ujszulottel), de engem nem zavar sosem ha furnak, kalapacsolnak.

2014. febr. 24. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
13. kerület, kertváros széle, belső udvar, de nem zárt, van park, patak minden :))
2014. febr. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Utolsó: hahó, szomszéd! :D

imádok itt lakni. És a 3-as metró is közel van.

2014. febr. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!