Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehet Neptun kódot változtatni?

Lehet Neptun kódot változtatni?

Figyelt kérdés

Elegem van belőle, hogy egyes tanszékek név - Neptun kód - pontszám táblázatokat tesznek közzé, így már mindenki tudja a kódom, és ha normálisan, csak Neptun kód szerint közlik az eredményt, akkor is mindenki tudja, hogy melyik az enyém. És ha beírom a Google-be a neptun kódom akkor feldobja a nevem :(

Esetleg volt már valaki, aki valamilyen okból neptun kódot változtatott? Mi volt a menete?



2019. nov. 2. 19:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
a szakonkénti ugyanaz neptun kódban nem vagyok annyira biztos. Én újrafelvételiztem és másik intézményben másik neptun kódom lett. Mindakettő él. És 'elvileg' az előző egyetemem tudja hogy másik intézményben tanulok most.
2020. ápr. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"Én újrafelvételiztem és másik intézményben másik neptun kódom lett. Mindakettő él."


Ez így szabálytalan. Jelezned kellett volna, hogy van másik neptun kódod is.

2020. ápr. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!