Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Neptun tanulmányi rendszerben...

Neptun tanulmányi rendszerben hogyan kell e-mail címet változtatni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Első éves hallgató vagyok. Most regisztráltam Neptunra, de az e-mail címemre nem kapom meg az üzeneteket. Ezért szeretném megváltoztati az e-mail címemet. Hogyan tudom? Sehol sem találom feltüntetve, hogy új e-mail cím vagy szerkesztés. Tudnátok segíteni?
2012. aug. 14. 10:35
 1/5 reptoid ***** válasza:

A neptunban pedig van ilyen lehetőség, de néhány intézmény kiszedi ennek a lehetőségét.

Saját adatok, Elérhetőségek, Email címek. Elvileg az email címedet tartalmazó sor végén kellene lennie olyannak, hogy lehetőségek, majd módosítás. Vagy alul Műveletek: új email.


Ha nincs, akkor az egyetemed letiltotta ezt a lehetőséget, kénytelen leszel hozzájuk fordulni.

Melyik egyetem amúgy?

2012. aug. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Devreceni Egyetem. Semmi ilyet nem találok. :( Úgyhogy, ezek szerint letiltották. :( De köszönöm szépen a segítséget. :)
2012. aug. 14. 18:13
 3/5 reptoid ***** válasza:

Éreztem :D Ezért kérdeztem.

Menj ide:

[link]

Jelentkezz be, majd a személyes adatoknál tudod módosítani.

2012. aug. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ott a jó e-mail címem van megadva. De Neptunban pedig nem ez van feltüntetve. De azért köszönöm a segítséget! :)
2012. aug. 15. 09:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, nekem is ez a problémám.
2012. aug. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!