Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Újbudai Széchenyi István...

Újbudai Széchenyi István Gimnázium vélemények?

Figyelt kérdés

mert énis oda szeretnék jelentkezni média szakra, és érdekelne véleményetek a tanárokról, a diákokról és magáról az oktatásról is.

Köszi a válaszokat.

Nagyon sokat segítenének


2019. nov. 4. 19:35
 1/6 bbmarta ***** válasza:
77%
Én csak nyílt napon voltam ott, de engem meggyőzött! Nyugodt , családias légkör, jó kis közösségi élet, jófej igazgató és elég sok intelligens diák. Nekem az jött le, hogy büszkék az iskolájukra és, hogy ide járhatnak! Tetszett hogy igyekeznek megfelelni az új kihívásoknak,új tagozatokat indítanak be. Nyelvi tagozaton 3 év alatt azért mindenki megszerzi a középfokú nyelvvizsgát,és egyre jobb a továbbtanulási arányuk is. Nagyon szép helyen van a Műegyetem parkjában 1 percre van tőle a 6-os villamos. Az sem utolsó szempont, hogy 70+ -os központi felvételivel és egy elég jó átlaggal szinte biztos a bejutás, ráadásul szóbeli nélkül!
2019. nov. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kulturált válaszod, örülök mivel sok roszat is olvastam róla, de 21-én megyek nyílt napra és leírom a tapasztalataimat ha esteleg valakit szintén erdekel
2019. nov. 10. 00:22
 3/6 A kérdező kommentje:
És lenne meg egy kérdésem, hogy ugye a hónapok olvastam hogy meg 2x- erezik a pontokat akkor úgy a hetven vagy csak 1x számitva
2019. nov. 10. 00:27
 4/6 anonim válasza:

Szerintem szörnyű iskola, szinte csak rossz tapasztalatom volt róla. A média szaknak van a legjófejebb tanára a suliban szóval azzal talán nem jársz rosszul. De a többi... erősen változó. Vannak olyan rosszak, hogy legszívesebben kiugranál az ablakon de vannak olyanok akiket az Isten maga küldhetett. Az adminisztráció erősen változó de a legtöbb esetben negatív irányba. Diákok erősen osztályfüggők, az enyémben nem létezett olyan hogy "osztályközösség". Itteni angol oktatástól csak meg fogod utálni a nyelvet, második nyelv attól függ kit kapsz.

Én személy szerint nagyon megbántam hogy ide jöttem dehát valaki elcseszte a felvételit :')

2019. dec. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Uh köszönöm a válaszodat. most egy picit elbizonytalanodtam
2019. dec. 30. 14:27
 6/6 anonim ***** válasza:
A 70 pont az kétszerezés nélkül értendő természetesen. 35 pontos felvételik azért itt sem érnek szóbeli mentességet,annyival be sem hívnak...
2020. febr. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!