Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések

A kérdés
mokolokk nevű felhasználó kérdése:

Újbudai Széchenyi István Gimnázium vélemények?

mert énis oda szeretnék jelentkezni média szakra, és érdekelne véleményetek a tanárokról, a diákokról és magáról az oktatásról is.

Köszi a válaszokat.

Nagyon sokat segítenének

nov. 4. 19:35  Privát üzenet  

A válasz
bbmarta nevű felhasználó válasza:

Én csak nyílt napon voltam ott, de engem meggyőzött! Nyugodt , családias légkör, jó kis közösségi élet, jófej igazgató és elég sok intelligens diák. Nekem az jött le, hogy büszkék az iskolájukra és, hogy ide járhatnak! Tetszett hogy igyekeznek megfelelni az új kihívásoknak,új tagozatokat indítanak be. Nyelvi tagozaton 3 év alatt azért mindenki megszerzi a középfokú nyelvvizsgát,és egyre jobb a továbbtanulási arányuk is. Nagyon szép helyen van a Műegyetem parkjában 1 percre van tőle a 6-os villamos. Az sem utolsó szempont, hogy 70+ -os központi felvételivel és egy elég jó átlaggal szinte biztos a bejutás, ráadásul szóbeli nélkül!

A válaszíró 93%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont nov. 9. 23:12 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a kulturált válaszod, örülök mivel sok roszat is olvastam róla, de 21-én megyek nyílt napra és leírom a tapasztalataimat ha esteleg valakit szintén erdekel

# 2/3Időpont nov. 10. 00:22 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

És lenne meg egy kérdésem, hogy ugye a hónapok olvastam hogy meg 2x- erezik a pontokat akkor úgy a hetven vagy csak 1x számitva

# 3/3Időpont nov. 10. 00:27 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van itt olyan, aki a Széchényi István Egyetmre jár gazdaságinformatikus/mérnökinformatikus szakra vagy ott végzett? És tudna privátban segíteni pályaválasztásban?
Mikor van a győri Széchenyi Egyetemen őszi szünet?
Széchenyi István Egyetemen mennyit kell fizetni, ha nem teljesítek egy adott tárgyat?
Mennyi idő után érdemes gyakornoki pozícióra jelentkezni?
Ha elvégzem a győri Széchenyi István Egyetem turisztikai-vendéglátói szakát, akkor utána el tudnék helyezkedni valamilyen cégnél?
Milyen Győrben a SZE külső kolesza?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!