Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha már nem bírom...

Mit tegyek ha már nem bírom az iskolát?

Figyelt kérdés

12.es diák vagyok, de már teljesen ki vagyok készülve. Nem a tanulással van bajom, le akarok érettségizni, és szeretek tanulni, de már nem bírom az osztályom hangulatát és a tanárokat. Gyomoridegem van már attól, hogy az iskolára gondolok, és nem a tanulásra. Mit tehetnék? Egy évre nem mehetek magantanulónak? Hiányzásom nincs, de ma már nem volt erőm bemenni. A szülei pedig kényszerítenek, hovy menjek

18/F


2019. nov. 11. 07:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt pár hónapot már kibírod. Nekem se volt jó az osztályközösség.
2019. nov. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szokd meg! Lehet, hogy a következő osztályodban, csoportodban, vagy a munkahelyeden is lesz ilyen időszak. Nem lehet mindig megfutamodni.

Vegyél egy centit, és kezdd el vágni, hogy lásd, mennyi van még hátra.

2019. nov. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bird ki ezt a par honapot, leerettsegizel, aztan huzol ahova akarsz, nem is kell oket latnod mar az eletedben. De hidd el, lesznek meg ennel nehezebb idoszakok az eletedben, ezt at lehet veszelni.
2019. nov. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én se szerettem az osztályomat... de ezt a keveset már kibírod simán.

Szerintem pont érettségi évében butaság lenne magántanulónak állni..

2019. nov. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!