Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 2 érettségire fel lehet...

2 érettségire fel lehet készülni 6 hónap alatt?

Figyelt kérdés
Jövőre szeretnék továbbtanulni, földrajzból emelteznék, történelemből középszintűznék. Mindegyikből van alaptudásom, de jó lenne mind2ből legalább egy 70%-ot összehozni. Összelehet ezt hozni? Figyelembe véve azt, hogy már nem vagyok iskolás, tehát időm azért lenne egy nap. Töriből az esszékre kellene rágyúrnom. Bár lehet nagy falat lesz.
2019. nov. 16. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Simán fel lehet
2019. nov. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fel lehet, hamarabb is.
2019. nov. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Ne butáskodj, simán megtudod csinálni. Sőt azt a 70%-ot is játszva áttudod lépni. Hat hónap rengeteg idő, főleg ha napi több órát is rá tudsz szánni, hétvégén meg napokat, illetve a szabadidődet is téma felé kezdenéd el elvinni. (Dokumentumfilmek, stb.)

Higgy magadban!

2019. nov. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ennek örülök, rendesek vagytok! :D Igen, ott csesztem el igazából az egészet, hogy sose bíztam magamban, a töri így csak 55% lett anno, a földrajz mondjuk 80%, igaz középszinten csak. Neki is állok, az mondjuk egy jó taktika, hogy felírom magamnak mennyit szeretnék elérni minimum, s mennyi a maximum terv. S ahhoz tartom magam. Köszi szépen mindenkinek!
2019. nov. 16. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!