Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések

A kérdés

NKE, vám és pénzügyőri tanszèk. Van esélyem bejutni?

Emeltezek magyarból és történelemből, megpróbálom 70% körülire kihozni+b2 szinten nyelvvizsgàzom, de a matekom ès az angolom csak kettes. Van esélyem így bejutni, vagy újra kell vizsgáznom matekból és angolból is?

Aki nem értené: Van már érettségim, de emeltem nincs, ha jól láttam pedig ez a szak két emeltet is kér magyart és történelmet, de javítsatok ki, ha tévedek!

A szükséges pontokról pedig annyit, hogy két különböző adatot találtam, valahol 330 pontot írtak, valahol pedig 290-et.

Másik kérdésem: Van ebből levelező? Ezt is kerestem, de nem találtam ezzel kapcsolatban információt.

nov. 17. 15:25  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lenne kérdésem ami Herman Ottó miskolci iskoláról lenne szó 1. Nehéz bejutni? 2. Milyen szakmák találhatóak? 3. A tanárok milyenek?
Hány pontól lehet bejutni TÖRTÉNELEM OKTV-én a második fordulóban?
Az állatorvosira idén hány ponttal lehetett bejutni?
PTE-re jelentkeztem felsőoktatási szakképzésre, szerintetek mennyi esélyem van bejutni valamelyik egyetemi kollégiumba? 80 km-re lakok,290 pontom van, néném velünk él és ápolási...
Nehéz bejutni az MKE képgrafika szakjára?
Kecskeméti Kandó Kálmán Szakgimnázium és Szakközépiskola művészeti szakára milyen nehéz bejutni?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!