Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » NKE, vám és pénzügyőri tanszèk...

NKE, vám és pénzügyőri tanszèk. Van esélyem bejutni?

Figyelt kérdés

Emeltezek magyarból és történelemből, megpróbálom 70% körülire kihozni+b2 szinten nyelvvizsgàzom, de a matekom ès az angolom csak kettes. Van esélyem így bejutni, vagy újra kell vizsgáznom matekból és angolból is?

Aki nem értené: Van már érettségim, de emeltem nincs, ha jól láttam pedig ez a szak két emeltet is kér magyart és történelmet, de javítsatok ki, ha tévedek!

A szükséges pontokról pedig annyit, hogy két különböző adatot találtam, valahol 330 pontot írtak, valahol pedig 290-et.

Másik kérdésem: Van ebből levelező? Ezt is kerestem, de nem találtam ezzel kapcsolatban információt.


2019. nov. 17. 15:25
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!