Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érdekli a munkáltatót hol...

Érdekli a munkáltatót hol diplomáztál?

Figyelt kérdés

Gazdasági diplomát szeretnék,gazdálkodási és menedzsment szakon.Mivel munka és gyerek(3 gyerek) mellett csinálnám,nagyon csábító a Kodolányi J. és a Gábor D. egyetem távoktatása.

Kérdésem,hogy a munkáltatót fogja e érdekelni,hogy egy gyengébb egyetemen diplomáztam?

Szakmai tapasztalatom van, sales manager vagyok egy kis cégnél,innen szeretnék egy nagy multihoz bekerülni,de nincs meg a diplomám.



2019. nov. 26. 13:17
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Ez egyén függő. Van olyan hely, ahol számít, van olyan ahol nem. Megmondani úgysem fogják soha. Ha mondjuk ugyanolyan képességekkel, kompetenciával és végzettséggel rendelkező személy is felvételizik mint te, de ő mondjuk az elten végzett, akkor lehetséges hogy inkább őt veszik fel. Valószínűleg én is így tennék, de szerintem te is.
2019. nov. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

Az elsőt megerősítem.

Nézik hol végezted, ha többen jelentkeznek hasonló kvalitással, biztosan nem a Kodolányi vagy Gábor Dénes lesz a befutó, főleg hogy elég rossz a hírük a munkáltatók körében is. A magyar egyetemek egyébként is szarok, de a nevesebb egyetem még mindig hoz vmi színvonalat, a többi még annyit sem.

2019. nov. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

3 gyereked van, ez jobban fogja érdekelni, pláne, ha még kicsik, és neked kellene otthon maradnod velük, ha betegek.


Amúgy ha olyan "tucatszakot" végzel, akkor jobban érdekli.


Illetve a levelezősök általában hátrányvan vannak a nappalisokhoz képest.


Ezek kb mindenhol igazak.

2019. nov. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat,hasznosak voltak.A gyerekeim már nagyobbak,őket meg tudom oldani.A sulit még mérlegelni fogom.Tatabányai vagyok,az edutus egyetem is itt van,de nem tudom,hogy érdemben többet ér e mint a Gábor Dénes vagy a Kodolányi...
2019. nov. 27. 07:14
 5/6 anonim ***** válasza:
47%
Első munkahelyen számít. Utána már csak a tapasztalat lesz a döntő.
2019. nov. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Diplomán, nem lesz feltüntetve, hogy nappali, levelező vagy távoktatásos szak.
2022. nov. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!