Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha valaki sosem volt jó...

Ha valaki sosem volt jó tanuló max három de sosem foglalta le a tanulás, az még képes lehet esetleg később valahogy rá venni magát a tanulásra és meg is tudja valahogy tanulni amit kell?

Figyelt kérdés
Vagy ha sosem volt jó tanuló és nem szerettet tanulni akkor már nem is lesz rá képes semmilyen módszerrel?

2019. nov. 27. 11:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha megtalálod azt, ami valóban érdekel, akkor nem fog nehézséget okozni, hogy megtanuld.
2019. nov. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Amikor rájöttem, hogy nem anyám hülye szövege a "magadnak tanulsz", akkor kezdtem tanulni.

Persze alsóban jeles voltam, majd lassú rontással masszív közepesre álltam be. Érettségi előtt összekapartam magam jóra a továbbtanulás miatt, mert hogy különben "semmi nem lesz belőlem".

Aztán további lébecolás után a 2. főiskolán megvilágosodtam. Rájöttem, hogy talán tényleg megéri... Köztársasági ösztöndíjjal végeztem el.

2019. nov. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!