Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Volt már, hogy ott kellett...

Volt már, hogy ott kellett hagynod az iskolát, mert nem bírtad munka mellett csinálni?

Figyelt kérdés
Volt már veletek olyan, vagy ismertek olyat, aki azért hagyta abba a főiskolát vagy egyetemet, mert nem bírta munka mellett csinálni? Egyszerűen mondjuk túl fáradt volt bejárni előadásokra és tanulni sem volt ideje és ereje sem? Ismertek ilyet, esetleg járatok már hasonló cipőben?

2019. nov. 9. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
2 gyerek és főállás mellett kihagytam 2 passzív félévet, míg összerendeztem a dolgaimat, hoyg tudjak tanulni. De nem, nem hagynám ott önsajnálat miatt. Tenni kell érte, mert akkor jut előre az ember.
2019. nov. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze!


Nézd, az emberek nem egyformák és butaság azt hinni, hogy ha én bírtam, akkor te is kibírod, mert már anno a koncentrációs táborokat sem élte túl mindenki.


Ha úgy érzed, hogy beleroppansz, akkor inkább hagyd ott, mert egy diplomás idegroncs, aki pszichiáterhez jár és már dolgozni sem bír, nem megfelelő alternatíva.

2019. nov. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Am. részmunkaidőre nem gondoltál még vagy nem megoldható?


Mert ha anyagilag nem teheted meg, és együtt meg nem bírod a kettőt, akkor valamiből engedni kell....

2019. nov. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Van már egy diplomám, most a mesterképzést csinàlom. Jelenleg tényleg nincs energiám hétvégén bejárni előadásokra és mivel jó pár hétvégét kihagytam, így a közösséget sem tudtam úgy megismerni, kicsit kívülállónak érzem magam. Azt sem tudom, hogy egyáltalán el tudnék-e majd helyezkedni azon a területen, abban a szakmában, amit ott tanulok, mert eléggé telített a piac. Elkezdtem mert szerettem volna még tanulni valamit, de jelenleg tényleg nem érzek elég erőt hozzá.
2019. nov. 9. 13:42
 5/5 anonim ***** válasza:
76%

Mesterképzés?!


ÁÁÁ!


Annak tényleg semmi értelme, inkább tanulj egy új nyelvet, azzal is többre mennél és tán még az idődbe is jobban beleférne!

2019. nov. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!