Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Bemennétek zh-t írni vagy...

Bemennétek zh-t írni vagy inkább nem?

Figyelt kérdés
Ma írunk egy zh-t. Bejártam, van hozzá jegyzetem, elolvastam mindent, tehát azt nem mondhatom, hogy nem készültem semmit, viszont nem sikerült rendesen megtanulnom. Megbetegedtem a hétvégén és így semmi nem maradt meg az agyamban, ma éjjel sem tudtam aludni semmit, fáj mindenem és így kb. elájulok. Viszont alapból nincsen pót zh vagy javítási lehetőség, tehát max. írnom kellene a tanárnak, hogy valamikor pótolhassam órán vagy órán kívül. Általában elfogadják, ők is meg szoktak betegedni stb., csak mégis hülyén érzem magam, hogy kihagyom. Most már ugye vagy pár órával a zh előtt írok neki vagy utána, egyik sem hangzik túl jól és nem akarom, hogy azt gondolja, hogy csak úgy lógok. Viszont, ha bemegyek, akkor muszáj így is megírnom és ez azt jelenti, hogy akár meg is bukhatok vagy szimplán rossz jegyet kapok, aminél akár jobban is tudnék teljesíteni.
2019. dec. 2. 11:15
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
Elküldöd most a mailt, hogy betegség miatt nem tudtál készülni, szeretnéd máskor... majd bemész, megírod, ha nem sikerül, nem adod be, de ha úgy érzed, hogy mégis jól ment, akkor beadásnál szólsz neki, hogy ugyan írtál, hogy nem tudsz jönni, de mégis fontosnak érezted, bla-bla-bla...
2019. dec. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
19%

" nincsen pót zh"

olyan nincs hogy nincs pot. tvsz-t olvasd el, a tanarnak biztositania KELL masodik lehetoseget

2019. dec. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Tényleg nincs olyan, hogy ne legyen pót zh. Hát én nem mennék be, perfekcionista vagyok, nem égetem le magamat ha fontos a tárgy. De simán lehet, hogy szerencséd lesz, és mindent tudni fogsz.
2019. dec. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem, nincsen pót zh. Felénk ez nem szokás, nem tudom, hogy miért, de a 3 év alatt még soha egyetlen egy olyan tanárom nem volt, aki íratott volna pót zh-t és javítási lehetőséget sem szoktak adni. Így meg lehetett velük beszélni, hogy valami miatt nem mentél be és szeretnél valamikor pótolni és általában megengedik, de alap esetben nincsen ilyen.

Végül úgy döntöttem, hogy inkább nem megyek be megírni.

2019. dec. 2. 12:47
 5/7 anonim ***** válasza:
42%
#4 ez szabalytalan. muszaj masodik lehetoseget biztositani
2019. dec. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
81%
Jól döntöttél, az egészség legfontosabb, pihend ki magad! Ha nem aludtál és beteg is vagy, esélyes hogy még azt is elrontottad volna ami amúgy simán ment volna, én már jartam így.
2019. dec. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
63%
Nekem volt olyan, hogy a zh reggelen felhivtam a tanart, nalunk megvolt kb mindnek a telefonszama es elmondtam neki, hogy olyan hanyasos hasmeneses virusom van, hogy a kollegiumi emeletet sem merem elhagyni, nemhogy az epuletet... kaptam vizsgalehetoseget 2 hettel kesobbre azokkal egyutt, akik akkor megbuktak.
2019. dec. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!