Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mehetek így is az NKE-re?

Mehetek így is az NKE-re?

Figyelt kérdés

Nem rendőrnek készülök, és nem is katonának, de az RTK-ra akarok menni(nem civilszak).

Édesapám börtönviselt, nagyon sok rossz dolgot tett amièrt kapott jópár évet, ugyan nem ide tartozik de én nem is beszélek vele lassan 15 éve. Mindenfèlèvel foglalkozott, dílerkedès, illegàlis fegyvertartàs, stb. Azt olvastam, hogy az NKE nagyon utánanèz mindennek, ez kizáró ok lenne? Egyébként ő nem is magyar állampolgàr, így is utána tudnak nézni? Nagyon félek, hogy emiatt nem fognak felvenni, mert rengeteg munkám benne lesz abban, hogy oda készülök.

Csak értelmes válaszokat kérnèk, oltàst nem!


2019. dec. 2. 18:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem vagyok tisztában a szabályozással, mindenesetre eléggé furcsállnám, ha egy jogállamban a gyereket büntetnék a szülő bűne miatt.
2019. dec. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ez problémát jelentene.
2019. dec. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!