Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Februárig jó lenne biztosra...

Son4of7God kérdése:

Februárig jó lenne biztosra tudni, segitesz?

Figyelt kérdés

Hello,

Bárkit akit kérdeztem eddig nem tudott adni pontos választ, remélem itt kapok. Idén irtam szegeden felvételit matekból(közép szint) és Angolból(emeltet).

Mivel a matekomtól jobb lett a magyar érettségi a középsulimból (100pont-közép szintnek felel meg) igy a pontjaimat a Magyar és az Angol emelt adta, igy lett 400 pontom. Mivel csak Pszichológiára jelentkeztem, ezért nem kerültem be mert hát oda 440 pont kell. sry :/

2020 májusába ujra megpróbálom, azaz februárban jelentkezek ismét.

Ami pedig a kérdésem és rohadtul nem világos nekem hogy:

Lényegében most úgy vagyok hogy nem kell ismét megírnom az angolt, és ez a 400 pont megvan? Szóval ha nem akarok ennél többet akkor jelentkezek így?

Vagy írnom kell ismét Angol emeltet, de a Magyar középsulis 100 az megmarad és azt nem kell ismételni?

Vagy egyik sem érvényes már jövőre és mind2t meg kell irnom újra???

Nagyon szivesen fogadom a válaszokat, és akár véleményt is hogy milyen a Pszihó szak :D

Írhatsz privátban is.

19/f



2019. dec. 15. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell újra érettségizned, ha már van érettségi bizonyítványod, ergo megvolt az 5 vizsga, ami kötelező.
2019. dec. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az eredményeid megmaradnak,viszont ha most nem vettek fel,akkor ezekkel valószínűleg jövőre sem fognak.


Ui: Nem psziho,hanem pszicho(lógia)!

2019. dec. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Király.

Ez esetben csak az angolt kell ujra irnom és javitani rajta.

második válaszolónak.

De felvennének ha jelentkeznék olyan helyre ahova bőven elég a 400p, és a pszihó-t meg csak röviditésnek szántam.

2019. dec. 16. 17:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Az államira eddig minimum 435 volt a ponthatár,de önköltségesen is a legalacsonyabb az 411 pont volt.
2019. dec. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha leírnád az eredmenyeidet ( angol és magyar érettségi, nyelvvizsga, pluszpontok) talán tudnak segíteni, tanácsot adni. Pszichológia ponthatár nem fog csökkeni de evvel a ponttal talán az angol nyelvű fizetős pszichologiara felvesznek
2019. dec. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!