Fontos. Segitesz?

Figyelt kérdés
Azt lenne a kérdésem,hogy számít az,hogy hanyas lett az eretsegid? Mert én most cnc programozást tanulok és ugye ahhoz 8 általános,4 év érettségi, 1ev szakma+technikum(az benne a jó hogy már 1 évbe le lehet rakni a kettőt) meg azt elfelejtettem írni hogy meg a nyelv vizsga közepes szintű nyelvizsgam van.

2017. nov. 21. 20:51
 1/2 A kérdező kommentje:
És az nagy baj ha pl: az eretsegim 3 mas? Vagy úgy nézik mint a 8 év általánost hogy megvan oszt csá
2017. nov. 21. 20:53
 2/2 anonim ***** válasza:

Elszomorít,hogy ilyen helyesírással érettségit szerezhettél.

Egyébként 8 általános - oké, 4 év érettségi? Miiivan? 4 év középiskolai képzés (esetedben szakgimnázium? régebben szakközépiskola),aminek a végén érettségi vizsgát kell tenned,majd ezután mehetsz technikusi képzésre, ahol azt a szakmát sajátítod el + kapsz róla papírt, amit középiskolában "alapoztatok" ?! (Én vendéglátóipari szakközépben érettségiztem, és a technikusi képzésre automatikusan mehettem volna tovább,ahol pincér+szakács szakmát szerezhettem volna, de más irányt választottam)

Az egyetlen dolog ami számít,hogy megvan-e az érettségid, vagy nincs. A jegyek nem lényegesek,amennyiben nem szeretnél továbbtanulni főiskolán,egyetemen.

2017. nov. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!