Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Semmelweis ETK-sként nem...

Semmelweis ETK-sként nem jelentkezhetek bármelyik koliba?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A Semmelweisre szeretnék majd jelentkezni dietetikus szakra. Nézegettem a kollégiumi elhelyezéssel kapcsolatos információkat, és a sotepedia nevű oldalon ezt találtam:


" A Kollégiumok Fõigazgatóságán kollégiumi felvételre az Általános Orvostudományi Kar, Fogorvostudományi Kar, Gyógyszerésztudományi Kar és az Egészségügyi Közszolgálati Karra felvett hallgatók jelentkezhetnek az alábbiak szerint:


(Az Egészségtudományi Kar és a Testnevelési és Sporttudományi Kar önálló kollégiummal rendelkezik. E két karról csak abban az esetben tudunk hallgatókat elhelyezni ha van szabad, üres férõhelyünk.)"


ETK-sként tényleg nem jelentkezhetnék pl. a Tömő utcai koliba? Melyik az ETK kollégiuma?



2019. dec. 15. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:

tényleg.

iv. kerület, erkel utca

xiii. hajdú utca

ez a 2 etk-s

hely kevés, B terv mindenképp legyen.

2019. dec. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Etks vagyok, a tomoben lakom és még nagyon sokan rajtam kívül.
2019. dec. 30. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Régen nem így volt, ez lemaradt, de ma már vegyesen vagyunk. Szóval ha a tömő a cél, jelöld első helyen. Egyedul a tiszteknek eri meg Újpesten lakni (én is annak tanulók), mert több óránk is van ott. Viszont a tömő az etkhoz közel van és sokkal, de sokkal jobb a hangulata, nagyobb és jobb is a közösség.
2019. dec. 30. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Amit találtál, hogy "Egészségtudományi Kar és a Testnevelési és Sporttudományi Kar önálló kollégiummal rendelkezik." nagyon régi lehet. Sporttudományi Kar nincs egy ideje.


Jól írták előttem, már nincs megszabva, az régen volt. Bármelyik kollégiumot megjelölheted a jelentkezéskor.

2020. jan. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!