Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » E-titanban mit kell látni?

E-titanban mit kell látni?

Figyelt kérdés

A kérdésem a következő: Júniusban regisztrált az egyik helyi autósiskola engem az E-titanba, e-learningre.

Azóta sikeres vizsgát tettem és vezetek is már, viszont belépve a fiókomba, a személyes adataimon és a vizsgaeredményen kívül semmit nem látok. A Súgó szimulációja alapján látni kellene, hogy hogy hány vezetési órát vettem, hány km, ki az oktatóm, Mennyi van még a befizetett pénzből. Hogy tudnám ezt beállítani, vagy nekem romlott el valami? Emlékszem, hogy mikor végig vettem az anyagot, az autósiskolában keresték a tanfolyamigazolásomat a neten szerintem az E-titanban, akkor a jelenlévő iskolavezető azt mondta, hogy egy pillanatig látta is, akkor hívtak fel, hogy menjek be Kresz vizsga időpontért, de mikor bementem, nem találták a gépen. Még jó, hogy volt nálam egy példány kinyomtatva, amit odaadtam nekik, mert már mondták volna, hogy nem is végeztem el.


Szóval, normális, hogy semmit nem látok ebben az E-titan rendszerben? Jó volna nyomonkövetni ezt azt.


2019. dec. 16. 15:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Az e-Titán szerintem nem foglalkozik a gyakorlati órákkal. Az az elméleti anyag elsajátítására van.
2019. dec. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ennyit látsz, lejárt már a hozzáférésed is.

A gyakorlati órákat ott nem tartják nyilván. Érdeklődd meg az autósiskolánál, van-e erre valami nyilvántartásuk, ahol meg tudod nézni.

Tippre nem lesz, de egy próbát megér.


Amúgy az oktatódnál ott van a vezetési kartonod, abban benne van.

2019. dec. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is erre gondoltam, hogy lejárt már a regisztráció, csak azt hittem, mivel be tudok lépni, ott is látni kéne, nem csak a kartonban. Köszönöm az ötletet, ha időm engedi, az ünnepek után bemegyek az autós iskolába. Az ügyintéző csaj úgyis nagyon alapos, és kedves. Biztosan segíteni fog.
2019. dec. 16. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!