Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem ház egy kicsit, hogy a...

Nem ház egy kicsit, hogy a tanárom ennyire, , beavat" minket a magánéletébe?

Figyelt kérdés

48 éves tanárnőről van szó. Nincs se családja, se férje, se gyereke. Másfél éve kb. hogy annyira megváltozott, hogy szinte rá se lehet ismerni. Úgy öltözködik mint egy tinédzser lány, de sokszor még a viselkedése is hozzájuk hasonlítható. Ezzel nem is lenne baj -meg amúgy sincs hozzá sok közöm, mert felnőtt ember-, de azon marhára ki tudok akadni amikor elkezdi mesélni, hogy az exeinek, milyen kicsi volt a f*rkuk és, hogy velük nem élvezte a szexet. Meg hogy a mostani ,,barátjával" mennyit szexelnek egy héten. A legdurvább meg az, hogy az osztályban a fiúkkal szeret ,,incselkedni" szexuális értelemben, eléggé szándékosan félreérthető megjegyzéseket tesz.. vigyorogva természetesen. Ez meg ugye nagyon tetszik a fiúknak.

Mi történhetett vele? Másfél éve még tök normális volt, úgy viselkedett mint egy felnőtt, érett nő, most meg mint egy rossz tinédzser.

18l



#tanárnő-nő-megváltozott-ok-tinédzser-fiúk-lányok-középsuli-iskola-oktatás
2019. dec. 18. 10:49
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Nem ház. Gáz! Ha ez igaz, jelenteni kell az igazgatónak.
2019. dec. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jajj bocsi, elírtam. Köszi a javítást!
2019. dec. 18. 10:51
 3/8 anonim ***** válasza:
97%

Elég gáz. Az én volt magyartanàrom ugyanilyen volt, tananyag helyett az exeiről mutogatott nekünk képeket és róluk mesélt. Sokszor be se mentem inkább már órára, mert nem volt értelme, helyette elmentünk a haverokkal boltba vagy kiültünk egy trafik elé.

Szóval gáz az ilyen tanár, de legalább órán nem csináltok semmit. Egyébként az a tanárom aki így megváltozott egyik napról a másikra és egy hisztis nőszemèly lett az elmondta utána, hogy terhes. Nem terhes ő is véletlenül?

Vagy egyszerűen csak beleunt már a munkájába, sok ember azt hiszi a munkahelye egyben terápia is és elmeséli idegen embereknek a teljes életét is akár, ez lehet tanár, fodràsz, műkörmös, taxis, stb. Mert otthon nincs kivel beszélniük és a munkahelyèn pótolja ezt a kényszert.

Egyébként a volt matektanàrom is az életét mesélte órán, aztan a 12-es angoltanàrom is ilyen lett. Végül azért meglett mindenkinek az érettségije, nekem is.

De most estis vagyok szakmunkàsban, az egyik oktatóm is hasonló, csak nála tanulunk is, de szeret eltérni a tárgytól, és beszél nekünk a feng shui-ról, meg a vállalkozó haverjairól, stb. :D

2019. dec. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3-as, lehet, hogy terhes, mert már arra is tett megjegyzést, hogy volt valamilyen alkalmasságin a ,,pocijával" és ezt mesélgette nekünk. Eléggé érdekes élete volt eddig. Sosem tudott senki mellett sem megállapodni. Amikor meg épp nincs kapcsolata akkor a férfiakat hibáztatja mindenért... Fiatal korában is mesélte, hogy össze-vissza k*rogatott, persze burkoltan... :D ÉN arra is gondoltam már, hogy rájött, hogy már nem fiatal és ezért viselkedik így, próbál fiatalnak látszani és kiélni magát.. Csak hát szerintem ez eléggé ciki. Ha meg tényleg gyereket akar vállalni, hát az meg érdekes. 50 évesen azért eléggé nagy felelőtlenség gyereket szülni szerintem. Már csak azért is mert mire felnő addigra már ő is lesz 65-68 éves...
2019. dec. 18. 11:52
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Hahaha! Én katolikus iskolába jártam. Most csak elképzeltem, hogy bejön X vagy Y nővér miniszoknyában és elkezdi mesélni, hogy mekkorákat kúrtak A vagy B atyával, meg mekkora farkuk van...
2019. dec. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, én vagyok a hármas, én református iskolába jártam, és mint írtam nálunk is volt hasonló, mint amit a kérdező írt. :)
2019. dec. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem megijedt, hogy múlik az idő, és akkor azért próbál meg folyamatosan fiatalos lenni, meg tinis, mert fél, hogy megöregedett; és ha nem lesz fiatalos az öltözete, meg a viselkedése, akkor nem fog már kelleni egy csávónak sem, ilyen kapuzárási pánik. És akkor így ezért rendszeresen fenntartja ezt a "tinis-lelkületű" szerepet, megfigyelte, hogy milyenek a fiatal lányok, és ő is próbál hozzájuk hasonlítani. Hogy ne nézzék a csávók őt egy "vén nyanyának", és akkor ezt tehát folyamatosan fenntartja ezt a szerepet, mert ha egy neki tetsző csávóval úgy találkozik, hogy fiatalos a külseje, a viselkedése meg minden, na, szal, hogy nem esik ki a szerepből a csávó előtt sem, és akkor gondolja talán, hogy a fiatalabb/fiatalosabb lányok/nők kelendőbbek, és szal ha mindig, folyamatosan fenntartja ezt a szerepet, akkor ha belefut egy neki tetsző férfibe, talán úgy gondolja,nagyobb esélye lesz fölszedni, mind küllemileg, mind belsőleg. Ha fiatalos szellemiséget is tart fönn magában. folyamatosan

Szal szerintem ilyen kapuzárási pánikja lehet nekije.

2019. dec. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
kapuzárási pánik..
2020. aug. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!