Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak kiabált velem a...

Nanika20 kérdése:

Mit csináljak kiabált velem a megsértett a német tanárom? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Nyelvvizsgára készülök ezért magántanárhoz járok .Első órán elmondtam neki nehezen megy nyelvtan és szavak kiejtése. Legutolsó órán szóbelire gyakoroltunk .Mondtam a betanult tételt (közösen beszéltük meg előtte mi kell a témához ).Izgultam ,hogy jó legyen .Felsorolásnál véletlenül felcseréltem sorrendet ,volt nyelvtani hibám . Volt olyan mondat amit másképp mondtam mint amit ő mondott előzőleg .Más könyvből is tanultam .Nem tetszett neki .Nyelvtani hibámra azt milyen hülye vagyok ,hogy elhibáztam .Mondtam neki magyarázza el azt nyelvtant amit szóbeliben hibáztam .Erre azt mondta neki nincs erre ideje .Áttértünk a válogatós szövegértésre .Sok hibám volt benne. Elég nehéz volt . Megint mennyi hibám van .Jobban kéne mennie .Miért nem volt nyelvtanból felmentésem .Ő nincs hozzá szokva olyan tanulókhoz akiknek nehezen megy az idegen nyelv .Csak az idejét rabolom .Helyettem inkább kiugrik az ablakon .Elveszem az idejét másik tanítványai elől.(ezt sokszor ,mondta).Soha nem lesz nyelvvizsgám . Nem fogom tudni letenni . Hagyjam p**ba a felkészülést , kevés a gyári munkás .Jó leszek egynek. Nem beszéltünk meg időpontot a következő órára ,mert annyira ideges volt . Elsírtam magam .( nem szokásom ) Erre azt mondta hülye hisztis . Ne bőgj . Elköszöntem tőle . Fizettem .Majd írjak neki időpontot ha már nem vagyok hisztis p***a.

2019. júl. 29. 23:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Na jó, hát ez tényleg kegyetlen :(

Ehhez a tanárhoz SOHA többet ne menj!

Ez nem tanár, hanem a gyanútlan diákok pénzén élő féreg..

Keress mihamarabb egy másik magántanárt, mert ez nem az, hiába is nevezi magát annak!


Egyébként: ha interneten is fent van ez a tanár, hírdet és HA lehet visszajelzést írni, nyugodtan írd ki. Ezzel más diákot is meg lehetne menteni tőle.


UI.: Menni fog a nyelvtan, ne izgulj!

Jó felkészülést és sok sikert a nyelvvizsgára! :)

2019. júl. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sürgősen keress egy másik német tanárt. Ő nem erre a pályára való! Egy tanárnak nagyon sok türelemre és jóindulatra van szüksége, hát neki az nincs.
2019. júl. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos magántanárnak az ilyen idegbetegek is elmehetnek.. semmiféle végzettséget nem kell felmutatniuk.


Közoktatásban szerencsére szűrik valamennyire a férgesét diploma által, de a magánéletben.. ott olyan "tanárok" is megfordulnak, mint amilyennel a kérdező is sajnos találkozott.

2019. júl. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát én ki se fizettem volna az órát. Ne menj hozzá többet, keress mást. Jó tanárral kb bárkinek meglesz a nyelvvizsga, szóval azon ne aggódj. :)
2019. júl. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Ez őt minősíti nem téged. Ő alkalmatlan arra, hogy téged tanítson. Dobd ki a fenébe és keress más tanárt.
2019. júl. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nézd mindenki követ el hibákat nyelvhasználatban, nyelvtanban még a tanárok, sőt az anyanyelviek is. Szóval ne aggódj emiatt.

Abban az esetben meg tudtam volna érteni, hogy ő diktálja le a szöveget, ha a vizsgáig olyan 1 hét lett volna. Egy nyelvvizsga nem abból áll, hogy te felmondasz egy bemagolt szöveget, hanem hogy mi az amit természetesen tudsz. És ezt ennek a tanárnak is tudnia kéne. Ahogy tapasztaltam nyelvvizsgákon, szeretnek belekérdezni dolgokba, így hiába van meg a fejedben amit leírtál rögtön borul az egész.


Nem tudom mennyire sürgős a nyelvvizsga (gondolom vagy egyetemi felvételi vagy diplomázás) de nyilvánvalóan még nem vagy azon a szinten hogy letedd a nyelvvizsgát. (persze ezt én innen nem tudom megállapítani). Először meg kell tanulni a nyelvet olyan szintre és utána vizsgázni. Ezzel most nem téged szidlak. Tehát amit kéne tenned, az az hogy otthagyod ezt a tanárnak se nevezhető valakit és keresel mást, akivel először pótoljátok a hiányosságaidat. Írod hogy úgy mentél oda, hogy mondtad, hogy rossz a nyelvtanod. Azért lett volna ő hogy kijavítsa, de te sem mondhatod minden tanárnak, hogy azért nem fog menni a vizsga mert rossz a nyelvtanod. Akkor le kell ülni és gyakorolni és megtalálni azt a módszert ami segít.

2019. júl. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!