Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem sikerült egy zh-m, így...

Nem sikerült egy zh-m, így buktam a tárgyat. A szüleim miért így reagálnak?

Figyelt kérdés

EddigI tanulmányaim alatt semmi probléma nem volt, viszont ez a zh nem sikerült (pedig tanultam rá) és így a tárgyat nem sikerült teljesítenem. Én olyan nagy problémát nem látok, mert csak annyi történt, hogy egy félévvel később tudom teljesíteni, nem ráépülős.

Nem mondanak semmit, de érzem a levegőben, hogy feszültek és legszívesebben jól lecsesznének.. Anyukám csak annyit mondott a pontszámra, hogy nem sok híja volt...hát nem. Még egy zh-m nincs kijavítva másik tárgyból, ami szintén kicseszős volt, már ezek után rettegek, hogy nem sikerült és mit fognak ahhoz szólni, egyáltalán hogy mondom majd el.... Ááááh, nem hiszem el!



2019. dec. 21. 21:11
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Itt sóhajtoznak meg érzem, hogy próbálnak kötözködni. Tudom, hogy ők is csalódottak, én is az vagyok nagyon de nem értem miért kell még külön frusztrálni ilyenekkel..................
2019. dec. 21. 21:13
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg majd jobb lesz. Nem vagy egyedül hidd el az egyetem mar nem könnyű és nem vagy béna nehogy ez jusson az eszedbe, ahogy mondtad nem ráépülős tárgy. Megcsinálod amikor lehet. Sajnos sokaknak van hogy nem sikerül sokszor egy tárgy. De nem éri meg emiatt ostoroznod magad. Szépen felveszed következőre es annyit tudsz tenni hogy jobban figyelsz vagy előre gyakorolsz (hiszen már ismered az anyagot amit teljesíteni kell).

Koncentrálj a többi tárgyra ebből meg majd javítasz egy masik félévben.

2019. dec. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Nyammogi ***** válasza:
19%

Ember! Megbuktál egy zh-n. Értem. Én a lelkem eladtam volna, ha félévente csak egyet bukok el. Szerintem nálunk az UV népszerűbb volt, mint az első e életű büfé. Menj már!

Mint ahogyan a gimnáziumban is szerez rossz jegyet az ember, mert nem érdekli, rossz passzban volt, bulizott előtte, itt ugyanígy fent áll ez, csak fele annyira nem kell komolyan venned, mert véleményem szerint sokkal több lehetőséged van itt javítani. Felveszed újból, csak a kreditek legyenek meg, ne soroljanak át.

Egy bukott tárgy. A lelkem eladtam volna a Kiszel Tünde maszkos Sátánnak, ha csak annyim megy el...

2019. dec. 22. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
98%
Aláíráspótló vizsga nincs?
2019. dec. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%

Nem a kérdező van kiakadva, hanem a szülei, neki felesleges mondani, hogy ez csak egy tárgy, ő tudja.

A szüleid meg azért nem értik meg, mert nem ismerik az egyetwm működését. Kezdetben az enyémek is azt hitték 1-1.bukott.zh-ra, hogy vége az egyetemnek. Aztan idővel megtanulták, már együtt sajnálkoztak velem, hogy.olyan tárgyat bukok, ami kapásból 1 év csúszás

2019. dec. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Megértem, nekem apukám ilyen. Én sem értem hogy miért, pedig nem az első bukásom hanem sokadik. Most 2 tárgyam nem lett meg, de szerinte meg lehetett volna csinálni mindent. Lehet hogy ő megtudja, én nem. Megtettem mindent, de lehetetlent nem tudok megcsinálni, így is kétszer egymás után két napig nem aludtam a leadási határidők miatt.
2019. dec. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%
Azért így reagálnak a szüleid, mert ők még abban a tudatban vannak, hogy ha tisztességesen tanul, felkészül valaki, akkor biztosan sikerül minden vizsga, hát nem! Rengeteg a szívatás, a szándékos keresztbe tevés, így nem csak rajtad múlik a dolog és inkább örülniük kellene, hogy csak egy tárgyat buktál....
2019. dec. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén? Ha nem ráépülős tárgy (ergo nem csúszol évet), akkor én az ilyet már el se mondom. Minek? Ők nem ebben a rendszerben nőttek fel, általában nem is nagyon értik meg (kreditekkel, zhkkal mindig csak összezavarom őket. :D), akkor minek stresszeljem őket azzal, hogy jaj buktam? Persze gondolom te is szomorú vagy, jó megosztani valakivel, de én inkább a barátokat ajánlanám.
2019. dec. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Azt hiszem karácsonyi csodák léteznek.✨ Az oktató lentebb vitte a ponthatárokat, így sikerült a zh-m.☺️

Köszönöm mindenkinek a segítő választ és kellemes ünnepeket kívánok nektek!🎄

2019. dec. 23. 12:55
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Örülök. :)

Egyébként ez egy vizsgás tárgy volt, vagy évközi jegyes?

2019. dec. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!